Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » KV Arena - Multifunkční kulturní a sportovní centrum

KV Arena - Multifunkční kulturní a sportovní centrum

.... Když hledáte nové zážitky v Karlových Varech

KV Arena - Multifunkční kulturní a sportovní centrum KV Arena v Karlových Varech je projekt, který si dává za cíl stát se opravdovým centrem pohybu, emocí a zábavy pro občany tohoto krásného města. Komplex nabízí multifunkční halu, která se stala domovskou arénou pro hokejový tým. Hala navíc nabízí zázemí vhodné pro pořádání koncertů, veletrhů a dalších kulturních akcí. V komplexu však naleznete i tréninkovou halu, halu sportovní a krytý bazén.

Naší úlohou při realizaci tohoto velkého areálu bylo pomoci vybrat a správně doplnit posilovnu, která má sloužit jak pro profesionální sportovce, tak pro pokročilé i začínající klienty. Vzhledem k tomu, že silová část posilovny je koncipována spíše pro práci s volnými váhami, museli jsme zvolit dostatečně kvalitní podlahu. Tedy podlahu, která snáší dobře vlhkost, tlumí nárazy, nedrolí se a lze ji snadno udržovat v čistotě. Posilovna v KV Aréně je vybavena pryžovou podlahou Sportec.

Pro silovou zónu jsme zvolili posilovací stroje Impulse Fitness SL, tedy posilovací stroje na kotoučové závaží. Jedná se o profesionální řadu posilovacích strojů navrženou tak, aby pohyb při cvičení kopíroval přirozený pohyb při cvičení s pomocí jedno-ruční činky. Design strojů využívá pokročilých poznatků biomechaniky a zajišťuje, že toto zařízení umožňuje provádět fyziologický pohyb, který odpovídá přirozenému pohybu a proto se uživatel nemusí obávat případného zranění.

Činková zóna je vybavena též lavičkami ze série Impulse SL. Samotné kotouče a činky jsme dodali od výrobce ARSENAL. Požadavek na zpracování kotoučů byl dvojího charakteru. V první řadě jde samozřejmě o odolnost, protože každý provozovatel posilovny potřebuje, aby jak činky, tak kotouče vydrželi co možná nejdéle. U kotoučů je však dobré, pokud dokáží plnit i další funkci, sice stát se doplňkem různé druhy funkčního tréninku. Do KV Areny jsme proto dodali kotouče ARSENAL Tri-Grip, které dobře padnou do ruky a díky tomu je lze využít i jako doplněk po trénink síly, dynamiky, nebo pro koordinační cvičení.

Nedílnou součástí každé posilovny jsou kardio trenažéry. Protože jsme ve Fitness studiu KV Areny předpokládali poměrně velký nápor, zvolili jsme přímo nejvyšší řadu trenažerů Impulse PRO ENERGY. Pokud vycházíme z toho, že v posilovně budou vést své tréninky profesionální hokejisté, tedy poměrně urostlí muži, je nutné aby cardio vybavení, tedy běžecké trenažery, crossové trenažery a rotopedy, byly na tuto zátěž dimenzované. Trenažery Impulse PRO ENERGY mají robustní konstrukci, pevné a odolné komponenty a dokáží pokrýt i takto náročné požadavky.

Posledním kouskem skládačky bylo vhodné vybavení fitness studia. Zde jsme dodali doplňky pro funkční trénink. různé expandéry, adaptéry, podložky, švihadla a mnoho dalších komponent, které jsou nutné pro dynamický trénink

Ve Fitness studiu KV Areny naleznete :
Multifunkční věž Impulse Fitness COMBO
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS 45° Leg press
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS Full Power Rack
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS FID Bench
Benchpress hlavou nahoru IMPULSE IT7015
Crossový trenažér IMPULSE RE700
Běžecký pás IMPULSE RT700
Rotoped s opěrou zad PRO ENERGY RR700
Kotouč pogumovaný ARSENAL 20 kg
Doplňky ARSENAL
< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist