Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » Fitness MANIA GYM

Fitness MANIA GYM

... Největší a nejmodernější posilovna v Kladně

Fitness MANIA GYM Fitness Mania Gym je unikátní nejen svou rozlohou a profesionálním vybavením, ale i jedinečnou přátelskou atmosférou. V ntomto fitness centru se totiž stáváte součástí jedné velké sportovní rodiny. Využíváme časem prověřenou metodiku cvičení, která vám dodá potřebnou sílu i energii do života. Tréninkový sál je modelován takovým způsobem, že můžete střídat zátěž, jak na kladkových posilovacích strojích, tak na strojích s volným závažím, což vede k lehčímu dosažení vašich vytyčených cílů a úkolů v různých druzích sportu. Konstrukce těchto tréninkových strojů umožňuje lehce a přesně sledovat dráhy pohybů cvičenců s výškou od 150 do 195 cm.

Vybavení Fitness Mania Gym tréninkového sálu vyhovuje jak profesionálním sportovcům, tak i těm, kteří se pouze zajímají o udržení dobré fyzické kondice. Pravidelný trénink působí blahodárně na organismus a dává potřebnou chuť do života. Ve fitness centru budete mít možnost cvičit jak pod dohledem profesionálního trenéra, tak i samostatně. V tom vám mohou pomoci materiály, které jsou k dispozici v posilovně zcela zdarma.

Posilovnu Fitness Mania Gym jsme vybavili pěkně od podlahy. Jak jsme již psali mnohokrát, kvalitní podlaha je nedílnou součástí a pevným základem každého kvalitního fitness centra. Investice do pořádné podlahy znamená v důsledku delší životnost strojů, menší náklady na údržbu. Navíc je nutné zmínit, že taková podlaha má sama o sobě delší životnost, což se promítne do dobrého dojmu z posilovny i po letech. Proto vždy při jednání klademe důraz na volbu podlahy od společnosti Kraiburg, která se svojí divizí Sportec specializuje na fitness povrchy.

I tato Kladenská posilovna se může nově pyšnit cardio trenažéry Impulse PRO ENERGY, tedy nejvyšší řadou cardiotrenažerů z produktové linky společnosti Impulse Fitness. Do cardio zóny jsme dodali běžecké trenažéry IMPULSE RT700, crossové trenažery Impulse RE700 a cyklo trenažery Impulse RU700. Tyto stroje jsou dimenzovány na provoz v komerčním fitness centru. Dokáží zvládnout celodenní provoz díky své robustní konstrukci, použitým materiálům a jednoduchosti ovládání.


V silové zóně naleznete silové klece, a polohovatelné posilovací lavičky, které jsou dodány taktéž od výrobce Impulse Fitness. Dále jedno ruční činky, kotouče, olympijské osy, lavičky od dodavatele vybavení pro funkční trénink Jordan Fitness. Do posilovny jsme také dodali vybavení pro fitness studio, tedy pro fitness sál. Naleznete zde doplňky funkčního tréninku od společnosti Jordan Fitness. Různé medicinebaly, sandbagy, expandéry, gumy, závaží a další prvky moderního funkčního tréninku.

Ve Fitness MANIA GYM naleznete :
Ergometr PRO ENERGY RU700
Běžecký pás IMPULSE RT700
Crossový trenažér IMPULSE RE700
Činky, osy, kotouče Jordan Fitness
Doplňky pro funkční trénink Jordan Fitness
Bosu - BOSU® Pro
TRX® PRO KIT Originál
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS FID Bench
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS Full Power Rack

< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist