Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR
Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR
Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR 1 Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR 2 Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR 3 Veslařský trenažér FIRST DEGREE Neptune AR 4
Výrobce FIRSTDEGREE
Kód zboží NEPAR
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaGarance
Váš kondiční trénink s přirozeným médiem - vodou. Veslovací trenažér NEPTUNE ROWER vychází z tradice firmy FirstDegree, jehož specifikem je, že pro odpor při veslování využívá přirozené médium - vodu. Budete nadšeni jeho dokonalými vlastnostmi! Díky specifickému provedení umožňuje tento veslařský trenažér okamžitý záběr během cviku a má pevnou pojezdovou konstrukci. Veslař disponuje computerem s přehledným displejem pro jednoduchou kontrolu průběhu cvičení.

Veslovací trenažér NEPTUNE je další generací inovovaného veslařského trenažéru WAVE ROWER. Nádrž s vodou, která slouží jako odpor během cvičení, nabízí možnost odpor jednoduše regulovat dle svých potřeb. Díky kvalitní designerské práci nabízí tento posilovací cardio stroj efektivní způsob pro procvičení téměř celého těla. Podstatný je důraz na konzistentní pohyb v průběhu cviku. Stroj je vybaven kvalitními materiály - ať už se jedná o ukotvení nohou během cvičení, pohodlné pojezdové sedadlo, ergonomickou rukojeť nebo pevný nosný rám, můžete si být jisti, že Vám tento produkt dobře poslouží.

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET PŘIROZENOST VESLAŘSKÝCH TRENAŽERŮ FIRSTDEGREE! ŠPLOUCHÁNÍ VODY JAKO PŘIROZENÉHO MÉDIA PRO VESLOVÁNÍ VÁM VELICE ZPŘÍJEMNÍ VÁŠ TRÉNINK! BUDETE ROVNĚŽ NADŠENI OKAMŽITÝM ZÁBĚREM PŘI ZÁTAHU, COŽ U MAGNETICKÝCH I VZDUCHOVÝCH VESLAŘSKÝCH TRENAŽERŮ NELZE DOSÁHNOUT!

PROHLÉDNĚTE SI VIDEOSNÍMEK KLIKNUTÍM NA ZÁLOŽKU VIDEO V TÉTO RUBRICE

Technická dataVideo
spolehlivý čtyřlopatkový systém
nepřekonatelná životnost stroje
nejmenší rozměry stroje ve své třídě
velmi pohodlné sedadlo
unikátní, neklouzavé opěry pro nohy
jednoduché nastavování podpěr dle velikosti nohou
madla s velkým průměrem a příjemným povrchem
snadný plynulý pohyb – žádné řetězy, žádná lubrikace
výkonný počítač
vestavěná přepravní kolečka
rozměry: 1970 mm x 530 mm. Pro dokonalé uskladnění může stroj stát ve vertikální poloze.
maximální hmotnost uživatele: 135 kg
stříbrná barva

Pokud si vyberete veslařský trenažér First Degree Fitness, vybrali jste si ten nejkvalitnější stroj ve své třídě. Budete motivováni ke cvičení a pyšní na své výsledky. Každý uživatel si oblíbí zvuk, pohodlnost a odolnost celého systému. Abyste porozuměli, co těmito řádky chceme říci, přijďte si bez obav jeden z našich trenažérů vyzkoušet. Zavřete oči a užijte si pocit přirozeného pohybu, který žádná jiná použitá technologie nenabízí.

ÚDRŽBA:

Vodu v nádrži udržujete pomocí tablet, stejně jako udržujete vodu ve Vašem bazénu - jedna tableta vystačí na 6 měsíců. Současně s dodávkou trenažéru obdržíte 8 těchto tablet. Pokud chcete ještě více preventivně šetřit Váš trenažér před případnou závadou, doporučujeme jej po zakoupení napustit destilovanou vodou, nikoliv běžnou vodou z kohoutku.

Přepravní kolečka: Ne
Napájení - tužkové baterie 2 x 1,5AA: Ne
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ne
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ne
Podélný posuv sedadla: Ne
Programy: Ne
Programy HRT: Ne
Podsvícení displeje: Ne
Měření pulsu v madlech: Ne
Ukazatel výkonu ve wattech: Ne
Držák na lahev: Ne
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist