Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » OSTATNÍ » CONCEPT2 » Detail
Veslařský trenažér CONCEPT2 E PM5 - Šedý
Veslařský trenažér CONCEPT2 E PM5 - Šedý
veslarsky trenazer concept2 E PM4 bubden veslarsky trenazer concept2 E PM4 sedak nasalpy veslarsky trenazer concept2 E PM4 display veslarsky trenazer concept2 E PM4 slozeny veslarsky trenazer concept2 computer MP4
Výrobce CONCEPT2
Kód zboží E+PM5
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaGarance
Komfortní rozměry veslařského trenažéru 244 x 61 cm nabízí dostatečný prostor i pro vyšší sportovce. Sedadlo je usazeno na hliníkové kolejnici, která je navržena speciálně tak aby byl pohyb během tréninku co nejvíce plynulý. Spirálový větrák funguje jako přirozený odpor pro cvičení, umožňuje individuální nastavení zátěže a zároveň je vyvinut tak, aby minimalizoval hluk, který v průběhu cvičení vzniká. Kardio trenažér je tak vhodný i pro cvičení v panelových domech, či bytech. Ergonomická rukojeť je tvarována tak, aby bylo držení ruky, potažmo celého těla, co nejpřirozenější. To napomáhá kvalitnímu pohybu těla a svalového aparátu v průběhu cvičení, díky čemuž trénujete efektivněji a zatěžujete pouze ty partie, které by zatěžovány měly být.

Trenažér nevyžaduje externí zdroj napájení, baterie pro monitor jsou součástí balení a další elektřiny zde není třeba. Monitor lze díky flexibilnímu ramenu nastavit do optimální polohy tak, abyste v průběhu tréninku dobře viděli a měli přehled nad tím, jak se vám daří. Trenažér lze snadno rozložit a zvednout tak, aby zabíral v době, kdy ho není potřeba, co nejméně prostoru. Konkrétně ho lze složit do rozměrů 72x90x135 cm.

Cvičení na tomto cardio trenažéru je bezpečné a zaručuje účinné procvičení celého těla. Běžné veslování poskytuje ten nejlepší trénink. Procvičuje všechny hlavní skupiny svalů, stejně jako srdce, plíce a oběhový systém. Stroj je samonosný a cvičení je oproti běhu bez nárazové, což značným způsobem šetří klouby. Intenzita cvičení je dána pouze tím, jak tvrdě chcete sami trénovat. Veslař je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici. Veslařský trenažér je robustní, elegantní a široce používaný i v nejnáročnějším prostředí. Svědčí o tom i fakt, že v britských fitness najdete více kusů trenažérů Concept než kteréhokoliv jiného posilovacího stroje a stejně velké oblibě se těší i mezi příslušníky armády, policie a vězeňské služby. Concept používají každý týden milióny lidí a můžete se s ním setkat kdekoliv od těžních ropných věží v Severním moři až po školící středisko NASA pro kosmonauty. Na rozdíl od většiny zařízení pro posilovny je ideální i pro domácí použití.

Hlavní rozdíly mezi vyslařskými trenažéry série Concept2 E a Concept2 D :
• Kolejnice trenažéru je o 15 cm výš, než u modelu D
• Přední noha z jednoho kusu umožňuje vyšší stabilitu
• Poniklovaný ocelový řetěz je méně náročný na údržbu

Model E je luxusní veslařský trenažér. Je odolný, elegantní a bez problému obstojí ve fitness centru, nebo komerční posilovně. 50 cm vysoký rám přináší snadnější přístup ke stroji. Tuto vlastnost ocení především lidé s omezeným rozsahem pohybu, kteří tak mohou lépe s trenažérem pracovat. Poniklovaný řetěz vyžaduje menší nároky na olejování a je tím pádem odolnější. Navíc je model E vybaven kvalitnějším nátěrem, který stroj chrání před poškozením.


Computer :
Důležitým prvkem trenažéru Concept2 je monitor PM5. Toto jedinečné řešení nabízí širokou paletu funkcí pro začátečníky i profesionály. Monitor si dokázal zachovat jednoduchost a intuitivnost původních modelů. Hlavním principem trenažéru s monitorem PM5 je, že časy a vzdálenosti, které ukazuje, je možné porovnávat s ostatními trenažéry Concept a data z tréninků stahovat do PC. Tím se odlišuje od ostatních fitness zařízení. Umožňuje spolehlivě uspořádat dosažené výsledky. Bez stisku jakéhokoliv tlačítka můžete začít cvičit a vidět na displeji výsledky. Pro strukturovaný trénink vyberte z přehledu anebo si vytvoříte svůj nový trénink. Můžete také trénovat podle svých předchozích výsledků. Výsledky mohou být zobrazeny v čase, metrech, čase na 500m, wattech nebo kaloriích. Grafický displej poskytuje různé druhy pohledu na vaše cvičení. Výsledky jsou ukládány do paměti PM5 nebo na vaši osobní kartu - LogCard. Ta automaticky dohlíží na váš trénink a umožňuje ukládat i oblíbené tréninky.Computer je navíc kompatibilní s bezdrátovým snímačem tepové frekvence, dík tomu můžete pohodlně sledovat a především kontrolovat svoji tepovou frekvenci během cvičení a díky tomu efektivněji zvyšovat svojí kondici.

Technická dataCviky
Hlavní body :
• Vyšší rám pro pohodlnější nastupování (55 cm)
• Povrch trenažeru speciálně nátěrově ošetřen (vyšší životnost)
• Nižší hluk trenažeru díky nově designovému systému odvětrávání
• Možnost nastavení individuální zátěže (každý vesluje podle svých možností)
• Ergonomická rukojeť pro přirozené držení rukou
• Flexibilní nohavky na nohy (možnost individuálního nastavení)
• Nastavitelná hlava monitoru
• Jednoduchost složení a rozebrání
• Možnost sdílet své sportovní výkony
• Díky monitoru aktuální přehled o výkonnosti
• Robustní odolná konstrukce vydrží bez problému provoz v komerčním fitness

Balení obsahuje :
• Návod k použití

Rozdíl mez modely E a D :
• Kolejnice trenažéru je o 15 cm výš, než u modelu D
• Přední noha z jednoho kusu umožňuje vyšší stabilitu
• Poniklovaný ocelový řetěz je méně náročný na údržbu

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 240 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 51 cm
Váha: 29 kg
Nosnost: 220 kg
Váha setrvačníku: 8 kg
Přepravní kolečka: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ne
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ne
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Text 1: Po sklopení : 69x120x138 cm
Vlhké prostory: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist