Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » OSTATNÍ » CONCEPT2 » Detail
Veslařský trenažér CONCEPT2 D PM5 - Černý
Veslařský trenažér CONCEPT2 D PM5 - Černý
veslarsky trenazer concept2 D PM3 black computer veslarsky trenazer concept2 computer MP4 software veslarsky-trenazer-concept-ii-model-e-pm4-pozice-1
Výrobce CONCEPT2
Kód zboží D+PM5S
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaGarance
Komfortní rozměry veslařského trenažéru 240 x 60 cm nabízí dostatečný prostor i pro vyšší sportovce. Sedadlo je usazeno na hliníkové kolejnici, která je navržena speciálně tak aby byl pohyb během tréninku co nejvíce plynulý. Spirálový větrák funguje jako přirozený odpor pro cvičení, umožňuje individuální nastavení zátěže a zároveň je vyvinut tak, aby minimalizoval hluk, který v průběhu cvičení vzniká. Kardio trenažér je tak vhodný i pro cvičení v panelových domech, či bytech. Ergonomická rukojeť je tvarována tak, aby bylo držení ruky, potažmo celého těla, co nejpřirozenější. To napomáhá kvalitnímu pohybu těla a svalového aparátu v průběhu cvičení, díky čemuž trénujete efektivněji a zatěžujete pouze ty partie, které by zatěžovány měly být.

Trenažér nevyžaduje externí zdroj napájení, baterie pro monitor jsou součástí balení a další elektřiny zde není třeba. Monitor lze díky flexibilnímu ramenu nastavit do optimální polohy tak, abyste v průběhu tréninku dobře viděli a měli přehled nad tím, jak se vám daří. Trenažér lze snadno rozložit a zvednout tak, aby zabíral v době, kdy ho není potřeba, co nejméně prostoru. Konkrétně ho lze složit do rozměrů 72x90x135 cm.

Cvičení na tomto cardio trenažéru je bezpečné a zaručuje účinné procvičení celého těla. Běžné veslování poskytuje ten nejlepší trénink. Procvičuje všechny hlavní skupiny svalů, stejně jako srdce, plíce a oběhový systém. Stroj je samonosný a cvičení je oproti běhu bez nárazové, což značným způsobem šetří klouby. Intenzita cvičení je dána pouze tím, jak tvrdě chcete sami trénovat. Veslař je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici. Veslařský trenažér je robustní, elegantní a široce používaný i v nejnáročnějším prostředí. Svědčí o tom i fakt, že v britských fitness najdete více kusů trenažérů Concept než kteréhokoliv jiného posilovacího stroje a stejně velké oblibě se těší i mezi příslušníky armády, policie a vězeňské služby. Concept používají každý týden milióny lidí a můžete se s ním setkat kdekoliv od těžních ropných věží v Severním moři až po školící středisko NASA pro kosmonauty. Na rozdíl od většiny zařízení pro posilovny je ideální i pro domácí použití.

Computer :
Důležitým prvkem trenažéru Concept2 je monitor PM5. Toto jedinečné řešení nabízí širokou paletu funkcí pro začátečníky i profesionály. Monitor si dokázal zachovat jednoduchost a intuitivnost původních modelů. Hlavním principem trenažéru s monitorem PM5 je, že časy a vzdálenosti, které ukazuje, je možné porovnávat s ostatními trenažéry Concept a data z tréninků stahovat do PC. Tím se odlišuje od ostatních fitness zařízení. Umožňuje spolehlivě uspořádat dosažené výsledky. Bez stisku jakéhokoliv tlačítka můžete začít cvičit a vidět na displeji výsledky. Pro strukturovaný trénink vyberte z přehledu anebo si vytvoříte svůj nový trénink. Můžete také trénovat podle svých předchozích výsledků. Výsledky mohou být zobrazeny v čase, metrech, čase na 500m, wattech nebo kaloriích. Grafický displej poskytuje různé druhy pohledu na vaše cvičení. Výsledky jsou ukládány do paměti PM5 nebo na vaši osobní kartu - LogCard. Ta automaticky dohlíží na váš trénink a umožňuje ukládat i oblíbené tréninky.

Technická data
Hlavní body :
Nižší hluk trenažeru díky nově designovému systému odvětrávání
Možnost nastavení individální zátěže (každý vesluje podle svých možností)
Ergonomická rukojeť pro přirozené držení rukou
Nastavitelná hlava monitoru
Jednoduchost složení a rozebrání
Umožňuje posilování horní i dolní části těla zároveň
Napomáhá zesílení břišních a zádových svalů
Minimální zátěž kloubů během tréninku
Možnost sdílet své sportovní výkony
Díky monitoru aktuální přehled o výkonnosti
Robustní odolná konstrukce vydrží bez problému provoz v komerčním fitness

Balení obsahuje :
Návod k použití
Dobíjecí baterie

PM5 Monitor :
Součástí je i USB Flash disk, který uloží až 1000 tréninkových jednotek pro Vaše vyhodnocování
Display je podsvícený pro lepší orientaci v šeru
Aplikace lze spouštět na mobilních platformách s operačním systémem Android, iOS (iPhone, iPad)
Možnost zobrazit tepovou frekvenci, kompatibilní s produkty Garmin, Suunto, ANT+HR
Monitor je napájen dvěma bateriemi typu D

Computer zobrazuje :
Čas tréninku
Ujetá vzdálenost
Spotřebovaná síla ( měření ve watech)
Frekvance záběrů
Spálené kalorie
Průměrná rychlost
Mezičasy

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 244 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 36 cm
Váha: 28 kg
Nosnost: 220 kg
Přepravní kolečka: Ano
Programy: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ne
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ne
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Vlhké prostory: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist