Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Tuff Stuff Proformance

TUFF STUFF - posilovací stroje řady PROFORMANCE pro Vás dovážíme na zakázku z USA. Patří do kategorie nejpropracovanějších výrobků a chlubí se vysokou funkčností. Dodací lhůta u tohoto sortimentu je cca 6-8 týdnů, zboží je určeno pro zákazníky hledající jedinečný design a funkčnost. Barvu kovu a koženek si také do jisté míry můžete volit na zakázku. TUFF STUFF Vám dává možnost volby barvy kovu i koženek, díky čemuž máte jedinečnou příležitost přizpůsobit stroj barevně tak, aby ideálně zapadal do interiéru Vaší posilovny.

TUFF STUFF posilovací stroje z modelové řady PROFORMANCE dovážíme z Kalifornie a jsou více zaměřeny pro silové pojetí posilovny. Stroje na volné váhy PLATE LOADED si nic nezadají s obdobnými stroji věhlasnějších značek, ve svých posilovnách je používají takoví kulturisté, mezi které patří Miloš Šarčev nebo Daniel Hill. Zboží je určeno pro zákazníky, hledající jedinečný design a funkčnost.

Posilovací stroje TUFF STUFF PROFORMANCE SERIES PRO jsou jedny z nejuznávanějších strojů ve světě. Např. v Japonsku je z těchto strojů vybaveno 13 z dvaadvaceti posiloven světoznámé sítě GOLDSGYM! Jejich dokonalý biomechanický pohyb uchvátí každého uživatele. PROFORMANCE SERIES se skládá z několika řad - klasické posilovací stroje s cihličkami, duální posilovací stroje pro fitness s menšími prostory, kladkové posilovací stroje, unikátní stroje pro nakládání volných vah - kotoučů, posilovací lavice a konstrukce, specializované silové klece s dřevěnými platformami a mnoho dalších doplňků.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist