Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

TUFF STUFF (USA)

Americká firma Tuff Stuff, dříve známá jako Cal Gym (California Gym Equipment) vznikla v roce 1971 a patřila mezi tři první světové výrobce posilovacích strojů na světě. V začátcích Tuff Stuff prodával své výrobky do škol, vysokoškolských kolejí (YMCA), klubů a posiloven. Později používaly ke svému tréninku výrobky TUFF STUFF takové osobnosti, jako Arnold Schwarzenegger, Hidetada Yamagishi, Cathy LeFrancois. Tuff Stuff stále vyrábí stroje tak, aby vydržely jakoukoliv zátěž. Proto jsou oblíbené zejména v kulturistických klubech, Muscle Beach, YMCA klubech, Gold´s Gym klubech a všech dalších, kde je kladen důraz na to, aby posilovací stroj vydržel maximální zátěž.

TUFF STUFF nabízí kvalitní a velmi robustní posilovací stroje, které bez problému zapadnou do jakéhokoliv komerčního fitness centra, nebo profesionální posilovny. Díky mnohaleté zkušenosti s designováním posilovacích strojů má společnost TUFF STUFF opravdu široké portfolio posilovacích strojů, nejprodávanější modelovou řadou je PROFORMANCE SERIES PRO. Při navrhování produktových řad posilovacích strojů byl brán veliký důraz na prostor, respektive na prostorovou nenáročnost. Těmto požadavkům plně vyhovuje modelová řada CALGYM, úsporná na prostor. Stroje jsou designovány tak, aby byly kompaktní, bezpečné a cílily na konkrétní svalové skupiny, na druhé straně je ale brán i zřetel na to, aby bylo možno posilovací stroje stroje logicky uspořádat a bylo možné posilovací stroje snadno udržovat v plném provozu.

TUFF STUFF spolupracuje na vývoji posilovacího vybavení i se základními školami, díky tomu bylo možné dát vzniknout sérii KIDS, která je speciálně navržena a designována tak, aby vyhovovala potřebám dětí. Ty potřebují procvičit své tělo stejně, jako dospělí, stroje, které k tomu ale používají musí být nutně trochu jiné. Stroje jsou navrženy právě pro potřeby dětského ústrojí tak, aby zbytečně nezatěžovaly páteř dítěte, ani jeho klouby. TUFF STUFF KIDS je vhodnou sérií pro potřeby dětské posilovny, nebo mládežnického sportovního klubu.

Pokud hledáte řešení pro funkční trénink, respektive pro funkční zónu ve vašem fitness centru, mohlo by Vás zaujmout řešení TUFF STUFF CT8. Jedná se o multifunkční stanici, která je navíc modulovatelná tak, aby bylo možné vybrat si z několika možných stanovišť. Jedná se o jedno z nejlepších řešení pro kruhový trénink, které máte možnost vidět. V kombinaci s vybavením pro funkční trénink a konstrukcí CT8 můžete nabídnout svým zákazníkům stanoviště s nespočetným množstvím možností jak zacílit svůj trénink a posílit komplexně celé tělo.

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist