Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

TRX_vybaveni pro fnukcni trenink_prasky TRX_vybaveni pro fnukcni trenink_uchopy TRX_vybaveni pro fnukcni trenink_spoje TRX_vybaveni pro fnukcni trenink_trenink ve skupine TRX_vybaveni pro fnukcni trenink_trenink ve skupine 2
Výrobce TRX®
Kód zboží TRX0001B
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaGarance
TRX - revoluční metoda cvičení

Co takhle na chvíli zapojit do Vašeho tréninku váhu Vašeho těla jako hlavního odporu pro intenzitu Vašeho tréninku?

Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní systém, který pomáhá zpevnit komplexním způsobem celé tělo. Zvýšit jeho odolnost a dynamiku pohybu. TRX je systém který pracuje se svalovými skupinami, nikoliv segmentovanými částmi pohybového aparátu. Je to velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy.

TRX lze zavěsit kamkoliv. Za konstrukci ve Vaší posilovně, na fotbalovou branku či za větev ve Vašem parku nebo dokonce za dveře ve Vašem bytě. S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost. TRX lze využít pro Váš trénink v posilovně nebo zabalit s sebou na cestu či výlet. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku. V každý okamžik či po každém opakování si lze intenzitu velmi snadno přenastavit. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Nejlepší intenzita je taková, abychom vnímali, že posledních pár opakování je prováděno téměř do úplného vyčerpání svalové síly.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, opak je však pravdou. TRX byl vyvinut americkými vojenskými speciálními jednotkami, které TRX hojně využívají při svých trénincích na svých základnách i mimo ně. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

Technická dataVideoCviky
Efektivní produkt pro Váš funkční trénink kdekoliv na světě.
TRX závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení.
TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení.
TRX je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce.

TRX Profesionál – závěsný system je dodáván jako sada obsahující:
TRX PRO KIT - závěsný systém
TRX Video specifikace pro trenéry online (v AJ)
TRX prodlužovák (X-tender)
TRX Závěs na dveře
TRX náramek na ruku
TRX cestovní obal
TRX gumová madla
TRX uzamykatelná karabina

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist