Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference 2 » Tennis resort PANORAMA

Tennis resort PANORAMA

Profesionální tréninkové centrum pro tenisty

Tennis resort PANORAMA Každý sportovec potřebuje mít pro svůj trénink dostatečně kvalitní zázemí a za každým dobrým výkonem stojí dlouhodobá příprava a práce. Klient Tennis resort PANORAMA nás oslovil s potřebou inovovat své tréninkové prostory. Klient potřeboval vypracovat návrh a následně realizovat revitalizaci posilovny. Posilovna musela splňovat několik základních kritérií. Z těch klíčových můžeme jmenovat především nasazení kvalitní a odolné podlahy, která zapadne do interiéru posilovny. U posilovacích strojů šlo především o komplexnost řešení. Toto sportovní centrum se zaměřuje na výchovu a trénink tenistů, ti potřebují komplexní tréninkové dávky a posilovací stroje, které umožňují rozložit tréninkové plány tak, aby sportovec mohl trénovat svalové skupiny a rovnoměrně pilovat svojí svalovou stavbu.

Posilovnu jsme Vybavili podlahou Sportec color která je určena pro fitnesscentra, klubová fitness a sportovní areály. SPORTEC COLOR je pevná, vodu odpuzující podlahová krytina, která se snadno udržuje. Díky vysoké odolnosti vůči mechanickému opotřebení je použití této podlahy velmi široké. Navíc veliký výběr barev a odstínů zaručuje sladění barvy podlahy s jakýmkoliv vybavením příslušné místnosti. Podlaha tlumí nárazy, snižuje hlučnost a je příjemná pro chůzi i sport.

Posilovnu jsme vybavili posilovacími stroji a lavicemi od společnosti Impulse Fitness, konkrétně ze série IT. Ty jsou vlajkovou lodí firmy Impulse Fitness pro silový trénink. Série nabízí více jak 50 modelů posilovacích strojů a díky tomu je možné snadno nakonfigurovat posilovnu tak aby odpovídala specifickým potřebám konkrétní posilovny. Uživatelsky příjemný design, kvalitní zpracování, efektivní výkon a pohodlí dělá ze strojů Impulse fitness velmi konkurenční výrobky pro jiné výrobky známých jmen. Stroje jsou vhodné pro kruhový trénink, jsou stabilní, odolné a vydrží každodenní provoz. Jednotlivé stroje jsou opatřeny pokyny k jejich bezpečnému a účelnému používání. Samozřejmostí je i snadné nastavení jednotlivých strojů do optimální pozice.

V posilovně naleznete :
Podlaha Sportec color
Posilovací stroje Impulse Fitness IT9
Posilovací lavice Impulse Fitness IT7
Cardio trenažéry PRO Energy


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist