Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

SVELTUS Flexoring SVELTUS Flexoring 1
Výrobce OSTATNÍ
Kód zboží sveltus-1911
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Tato posilovací pomůcka pro efektivní procvičené celého těla se jmenuje FLEXORING a pochází z produktové dílny francouzské společnosti SVELTUS. Jedná se o doplněk Vašeho tréninku, který uplatníte jak při domácím cvičení, tak i ve skupinových cvičení ve studiích. Tímto snadným, lehkým a kompaktním posilovačem svalů FlexOring krásně zpevníte celou postavu. FlexOring se hodí na procvičení téměř jakékoli svalové skupiny a sami si můžete zvolit pro jednotlivé cviky stupeň odporu, tedy náročnosti provedení cviku. Každý cvik můžete provádět bez jakéhokoli nastavování posilovače.

FlexOring nabízí 4 stupně odporu bez jakéhokoli nastavování. Tento patentovaný posilovač svalů je velice flexibilní a téměř nerozbitný. Pro úchop a použití je vybaven 10 různými pohodlnými držadly, která vám umožní neskutečné množství cviků jak pro horní, tak i pro spodní část těla. Posilovač FlexOring se hodí na zpevnění všech velkých svalových skupin - břišních svalů, paží, zad, prsních svalů, hýždí, stehenních svalů a dalších svalových skupin.

Můžete ho používat na protažení a lehký odporový trénink (který je vhodný například při rehabilitaci) nebo na obtížnější, ale zcela bezpečný svalový trénink s vyšším odporem. Posilovač svalů FlexOring je velmi praktický a lehký. Měří 50 cm v průměru a je silný 4,5 cm. Snadno se přenáší a snadno se skladuje.

Technická data
Navržen a vyroben ve Francii
Jedinečná inovativní odporová pomůcka pro trénink
4 intenzity odporu pro posilování téměř jakékoli svalové skupiny
Intenzivní odpor
Vhodný na lekce posilování či pilates
Měkký a neklouzavý povrch

Intenzita odporu:
Lehká - 8 kg
Střední - 10 kg
Vysoká - 16 kg
Velmi vysoká - 24 kg

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist