Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Produkty » Sportovní podlahy pro fitnesscentra

Sportovní podlahy pro fitnesscentra

Sportovní podlahy pro fitnesscentra Pokud máte zájem o komplexní řešení Vašeho fitness, mimo vybavení stroji již mnoho let dodáváme také podlahy pro fitnesscentra. Sami je pokládáme, lepíme a pak instalujeme stroje a další vybavení. Realizujeme podlahy do hlavních sálů fitness, do sálů pro aerobic, spinning, indoorwalking, tatami pro kontaktní sporty a také rohože do mohrých provozů.

Sportovní podlahy dodáváme od německých firem SPORTEC a TRENDYMAT a od specializovaného španělského výrobce podlah pro fitness a funkční zóny PAVIGYM.

SPORTEC (NĚMECKO)
SPORTEC je podlaha ZEJMÉNA do fitness a pro funkční trénink. Všestrannost, pružnost, pevnost a bezkonkurenční cena podlah SPORTEC je ideální řešení pro funkční trénink a crossfit. Značky a překážky pro funkční trénink, potřebné k zajištění všestranného tréninku si můžete navrhnout a realizovat sami podle vlastních potřeb pomocí barev nebo speciálních lepících pásek. Na podlaze SPORTEC pak můžete v jednom sále střídat aerobic, indoorcycling, indoorwalking a další sporty. SPORTEC funkční podlaha je dodávána v několika tloušťkách od 6 mm do 12 mm a ve formátu, který minimalizuje prořez a je tak velmi ekonomický. SPORTEC je také barevně přizpůsobitelný, podlahu pro funkční trénink si můžete objednat ve stejné kombinaci, jako jsou barvy Vašeho sportovního centra. Ucelenou nabídku sportovní podlah od výrobce SPORTEC naleznete ZDE …PAVIGYM (ŠPANĚLSKO)
S výrobky PAVIGYM se setkáváme na světovém trhu již téměř 40 let. Výrobky značky PAVIGYM jsou ve světě velmi uznávaným produktem a mezi provozovateli fitnesscenter jsou rozšířeny a oblíbeny. Dělíme je na několik kategorií dle použití:
- Pro sály aerobic jsou vyráběny čtverce AEROBIC (formát 100x100cm, tl.9mm )
- Pro hlavní plochy do posiloven jsou určeny produkty Group-X nebo FITNESS (formát 100x100cm, tl.7mm, resp.12mm)
- Pro hlavní sály, chodby a recepce jsou určeny lamely TRAFFIC (heterogenní PVC lamely 91x15cm, tl.3mm)
- Pro činkové zóny jsou produkty Free weight (formát 90x90cm, tl.7mm)
- Pro strečink jsou čtverce BODY MINT (formát 120x120cm, tl.11,5mm)
- Podlahy pro kontaktní sporty TATAMI (formát 100x100cm, tl.20,30mm)
- cvičební podložky pro aerobik COMFORTMAT (100,140x60x15mm)
- cvičební podložky pro jógu YOGAMAT (180x60x6mm )

Pro funkční trénink a crossfit jsou výrobcem doporučeny podlahy Free weight tl.7mm. Do těchto podlah lze objednat perzonifikaci Vašeho fitness – logo klubu, nebo nechat vyrobit různá tréninková pole – značky, které se používají při cvičení.

ZONING – jednotlivé plochy lze řešit i nepravidelnými tvary barevných odstínů podlah, a toto už je nutno připravit už ve fázi projektu. Pokud vyjádříte Vaši představu, projektatnti z firmy Pavigym pro Vás zpracují barevné řešení Vaší podlahy.

Podlahy PAVIGYM mají velmi dobré akustické a tepelně izolační vlastnosti. Mezi jejich další hlavní přednosti patří zejména to, že jsou:
- antibakteriální a netoxické
- absorbují až o 60% více nárazu ve srovnání s jinými výrobky podobného typu
- dají se v případě nutnosti snadno demontovat a použít v jiném zařízení
- nelepí se, jenom pokládají
- díky snadné demontáži podlah lze získat i leasing na tyto podlahy
- výrobky splňují všechny hygienické atesty EU
- výrobce splňuje standardy UNE-EN ISO 9001:2000 Quality Management Systems

Ucelenou nabídku sportovní podlah od výrobce SPORTEC naleznete ZDE …


< zpět
 

ZONING podlah PAVIGYM ve fitness

ZONING podlah PAVIGYM ve fitness ZONING podlah Vašeho fitnesscentra efektivně rozdělí Vaše fitness do několika zón, ať už z hlediska estetiky nebo funkčnosti jednotlivých strojů. Zoning podlah PAVIGYM Vám navrhnou sami výrobci, pokud poskytnete všechny podklady potřebné pro toto rozložení jednotlivých zón Vašeho fitness, tzn. zejména rozměry místností a návrh rozmístění jednotlivých strojů. ZONING rozdělí efektivně Vaše fitness do několika funkčních sekcí např. dle typů strojů (cardio, posilovací stroje s cihličkami, volné váhy) nebo zkrátka jen podle toho, jak chcete použít esteticky barvy Vaší firemní identity. Po odsouhlasení projektu se podlaha vyrábí a poté Vám ji odborně pokládáme dle odsouhlaseného projektu.
< zpět
 

Customizace - cesta pro zvýšení brandu Vašeho fitness

Customizace - cesta pro zvýšení brandu Vašeho fitness Společnost PAVIGYM nabízí svým zákazníkům možnost implementovat do podlahy logo Vaší provozovny. Při realizaci nového fitness, nebo rekonstrukci stávající posilovny je branding rozhodně zajímavým podnětem k zamyšlení.

Podlaha fitness je doslova základ. Musí být odolná, musí vydržet extrémní zatížení, odolávat vlhku, snadno instalovatelná, být ohleduplná k pohybovému aparátu sportovců. Zároveň by měla sdělovat něco o dané posilovně, o tom jak je organizována, jak profesionálně je realizována. Zapamatovatelnost brandu, koncepčnost a jednoduchost v designu posilovny jsou věci, které sice nemusí mít primární dopad na návštěvnost posilovny, nicméně dobrý dojem je rozhodně něco, na čem se dá postupně zakládat. Image fitness, to jak posilovna zapůsobí na své klienty, to jak o ní vypráví dál svým známým, to je jeden z důležitých faktorů pro růst posilovny a jejího klientského jádra.

Možnost elegantně implementovat logo své posilovny do podlahy Vašeho fitness tak, aby jej měli zákazníci při vstupu a odchodu z posilovny na očích, může být zajímavým prvkem, který ve Vašich zákaznících zanechá důležitý dojem.< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist