Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

podlaha group-x natural Podlaha na aerobic pavigym 1 podlaha group-x pri cviceni Podlaha na aerobic pavigym 5 Podlaha na aerobic pavigym 6
Výrobce PAVIGYM
Kód zboží 113.019
Dodací lhůta 4-5 týdnů
CharakteristikaGarance
PAVIGYM Group-X je sportovní podlaha o tloušťce 12 mm ve formátu puzzle určená do sálů pro skupinová cvičení, kde je důležitý pružný povrch. Podlaha umožňuje plynulý a bezpečný pohyb, šetří klouby a poskytuje vysoký komfort pro cvičící. Podkládá se na suchý a rovný podklad, přičemž není potřeba podlahu lepit - jednotlivé díly se jednoduše zacvaknou do sebe. Pavigym Group-X má zvýšenou absorpci nárazů (40%), což vede k menší únavě a prevenci proti úrazům. Údržba se provádí vysavačem, případně vlhkým mopem a neagresivními čisticími prostředky. Viz. návod na údržbu. Group-X Vám dodáme v sedmi barevných variantách.

Air Flooring System Technology
Při skocích a dopadech jsou nárazy tlumené množstvím vzduchových mikro bublinek, které se při dopadu stlačí, energie se uvolní do podlahy a ne do nohou. Následně se bublinky vrátí do původního stavu. Při dopadu na dřevěnou podlahu se energie z nárazu prudce odráží zpět do nohou a trpí lýtkové svaly, achilovky, klouby a následně i páteř.

Pružná podlaha
Výjimečnost podlahy GROUP-X spočívá v tom, že díky vzduchovým bublinkám umožňuje přijímat a tlumit kinetickou energii sportovce. Při odrazech naopak pružná podlaha přenáší kinetickou energii do pohybu. Podlaha Pavigym Group-X má vysokou bodovou elasticitu, díky tomu dokáže jakýkoliv úhel při výskoku podpořit adekvátním směrem. Bodová elasticita znamená, že plocha zprohýbání je totožná s plochou kontaktu cvičícího s podlahou. Usměrnění dopadu a navrácení energie je přímo úměrná síle doskoku a individuální váze cvičící osoby. Při doskocích se vzduchové bublinky stlačují a opět navracejí do své původní velikosti, což zajistí adekvátní odraz. Tato technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost při cvičení.

Tvrdá podlaha = únava, bolest a častá zranění
Během cvičení dochází k opakovaným nárazům na klouby a jejich stlačení (označení 1 a 2 v diagramu na obrázku). Při dopadu na tvrdou nepružící podlahu se energie přenáší zpět do kotníků, a přes kolena a kyčle až na páteř, což způsobuje bolest, únavu a vyšší riziko vzniku poranění. Dalšími faktory, které vedou ke zraněním při sportu, je nevhodná obuv a špatně provedený pohyb při cvičení. Doskoky na tvrdou podlahu považuje sportovní medicína za hlavní příčinu problémů s kotníky a koleny.

Technická dataVideo
Materiál: EVA (etylen vinyl acetate), pěna – pevná fáze 30 %, plynná fáze 70%
Třídy hořlavosti: Lze vyrobit ve třídě hořlavosti Cfl-s1 EN 13501-1, Příplatek 30%, minimální objednané množství 100m2
Bezpečný pohyb: Povrch podlahy neklouže, ani na něm noha nezadrhává, tak že umožňuje plynulý a bezpečný pohyb
Menší únava, méně zranění: Externí testy podlahy Pavigym Aerobic potvrzují její vysokou schopnost tlumit nárazy (40%), což zmírňuje zatížení kloubů a možnost vzniku středně i dlouhodobých zranění

Mezi hlavní přednosti podlah PaviGym Group-X patří :
• Splňují všechny hygienické atesty EU
• Jsou antibakteriální a netoxické
• Absorbují až 40% nárazů končetin a šetří tím Vaše klouby a pohybový aparát (až 7x větší absorpce, než parketová podlaha)
• Nelepí se, pokládají jako puzzle
• V případě nutnosti je možné podlahu snadno demontovat a použít v jiném zařízení
• Díky snadné demontáži podlah získáte i leasing na tyto podlahy
• Skupina barev PaviGym - NATURAL COLORS
Dodací lhůta závisí na skladových zásobách a konkrétním zadání, které s vámi rádi projednají naši odborníci

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 100 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 1,2 cm
Váha: 3,6 kg
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano
Barva: Stone grey
Norma: EN 12501-1
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist