Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

podlaha group-x ve studio 2 podlaha group-x s logem fitness podlaha group-x wood podlaha group-x wood 2 Podlaha na aerobic pavigym 2
Výrobce PAVIGYM
Kód zboží 112.021
Dodací lhůta 4-5 týdnů
CharakteristikaGarance
Podlahová krytina AEROBIC
Podlaha je vhodná do všech sálů pro aerobic, gymnastiku, step, fitbox a další činnosti, kde je třeba šetrnějšího a pružnějšího povrchu vůči Vašim kloubům. Podlaha je navrhnuta tak, aby nabízela maximální elasticitu, ta zvyšuje absorpci nárazů (40%), což vede k menší únavě a prevenci proti úrazům. Čtvercová podlaha o rozměrech 100 x 100 cmtloušťku 9 mm a pokládá se na suchý a rovný povrch jako puzzle. Podlahu není třeba lepit, údržba se provádí vysavačem, případně vlhkým mopem a neagresivními čisticími prostředky

Air Flooring System Technology
Při skocích a dopadech jsou nárazy tlumené množstvím vzduchových mikro bublinek, které se při dopadu stlačí, energie se uvolní do podlahy a ne do nohou. Následně se bublinky vrátí do původního stavu a napomáhají tak při odrazu ve směru pohybu. Zde je rozdíl od dřevěných podlah, kde se energie z nárazu při dopadu prudce odráží zpět do nohou a trpí lýtkové svaly, achilovky, klouby a následně i páteř.

Pružná podlaha
Výjimečnost podlahy Aerobic spočívá v tom, že díky vzduchovým bublinkám umožňuje přijímat a tlumit kinetickou energii sportovce. Při odrazech naopak pružná podlaha přenáší kinetickou energii do pohybu. Podlaha Pavigym Aerobic má vysokou bodovou elasticitu, díky tomu dokáže jakýkoliv úhel při výskoku podpořit adekvátním směrem. Bodová elasticita znamená, že plocha zprohýbání je totožná s plochou kontaktu cvičícího s podlahou. Usměrnění dopadu a navrácení energie je přímo úměrná síle doskoku a individuální váze cvičící osoby. Při doskocích se vzduchové bublinky stlačují a opět navracejí do své původní velikosti, což zajistí adekvátní odraz. Tato technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost při cvičení.

Tvrdá podlah = únava, bolest a častá zranění
Během cvičení aerobiku dochází k opakovaným nárazům na klouby a jejich stlačení (označení 1 a 2 v diagramu na obrázku). Při dopadu na tvrdou nepružící podlahu se energie přenáší zpět do kotníků, a přes kolena a kyčle až na páteř, což způsobuje bolest, únavu a vyšší riziko vzniku poranění.
Dalšími faktory, které vedou ke zraněním při sportu, je nevhodná obuv a špatně provedený pohyb při cvičení. Doskoky na tvrdou podlahu považuje sportovní medicína za hlavní příčinu problémů s kotníky a koleny.

Technická data
Materiál: EVA (etylen vinyl acetate), pěna – pevná fáze 30 %, plynná fáze 70%
Třídy hořlavosti: Lze vyrobit ve třídě hořlavosti Cfl-s1 EN 13501-1, Příplatek 30%, minimální objednané množství 100m2
Bezpečný pohyb: Povrch podlahy neklouže, ani na něm noha nezadrhává, tak že umožňuje plynulý a bezpečný pohyb
Menší únava, méně zranění: Externí testy podlahy Pavigym Aerobic potvrzují její vysokou schopnost tlumit nárazy (40%), což zmírňuje zatížení kloubů a možnost vzniku středně i dlouhodobých zranění

Mezi hlavní přednosti podlah PaviGym Aerobic patří :
• Splňují všechny hygienické atesty EU
• Jsou antibakteriální a netoxické
• Absorbují až 40% nárazů končetin a šetří tím Vaše klouby a pohybový aparát (až 7x větší absorpce, než parketová podlaha)
• Nelepí se, pokládají jako puzzle
• V případě nutnosti je možné podlahu snadno demontovat a použít v jiném zařízení
• Díky snadné demontáži podlah získáte i leasing na tyto podlahy
• Skupina barev PaviGym - NATURAL COLORS
Dodací lhůta závisí na skladových zásobách a konkrétním zadání, které s vámi rádi projednají naši odborníci

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 100 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 0,9 cm
Váha: 2,7 kg
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano
Barva: Bamboo
Norma: EN 12501-1
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:












Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist