Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

SCIFIT (USA)

SCIFIT je společností, která ve fitness pokrývá velice specifický typ sportovců. Společnost cílí na sportovce s omezeným pohybovým aparátem. Ať už se jedná o seniory, kteří potřebují cvičit odlišným způsobem, nežli mladší jedinci, nebo lidi, kteří musí bojovat s fyzickým handicapem. SCIFIT se koncentruje na výrobu prvotřídní přístrojů, kteří s těmito sportovci pracují.

Americká společnost SCIFIT patří mezi jedničky na trhu, známá je svými produkty zejména v USA, Kanadě, Evropě a Austrálii. Jejich produkty získaly už mnohá ocenění díky inovacím, které do problematiky přináší nový vhled a postupy, kterými lze dosáhnout kýžených výsledků. Scifit neprodukuje běžné posilovací stroje, ani standardní cardio trenažéry, jedná se spíše o rehabilitační zařízení, která lze díky různým doplňkům obohatit o vhodné cílení tréninkových metod. Stroje umožňují pohodlně a efektivně cílit na svalové partie, které je potřeba rovnoměrně procvičit, díky čemuž naleznou uplatnění v rehabilitačních centrech, klinikách, terapeutických zařízeních a lázeňských komplexech. Stroje nabízí obrovský rozsah pro nastavení optimální zátěže pro uživatele. Jednotlivé prvky strojů jsou řešeny tak, aby nepřekáželi a naopak zvyšovaly pohodlí svých uživatelů.

Provozovatelé fitness center si tak mohou rozšířit nabídku kardiozóny pro starší generaci a pro lidi s tělesným postižením. K trenažérům SCIFIT lze doplnit mnoho komponentů pro rehabilitační účely. Výrobky značky SCIFIT odpovídají normě Medical Devices 93/42/EEC a lze je použít ve zdravotnictví.

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist