Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference 2 » RowFit - Fitness centrum v Ostravě

RowFit - Fitness centrum v Ostravě

... posilovna s pořádnou cardio zónou

RowFit - Fitness centrum v Ostravě ROWfit je fitness centrum v Ostravě, které nabízí širokou škálu uplatnění v rámci cardio tréninku. Specializací této Ostravské posilovny jsou veslařské trenažéry od společnosti Concept2, které naleznete v naší nabídce. Posilovna je koncipována tak, aby nabízela svým klientům prvotřídní zázemí pro funkční trénink a trénink cardio-vaskulárního systému.

Klient se na nás obrátil s potřebou realizace posilovny včetně kvalitního zóningu a podlahového základu. S tím že posilovna potřebuje funkční zónu, doplňky pro funkční trénink a trenažéry pro cardio zónu. Navrhli jsme rozložení posilovny, časový a finanční harmonogram a pustili se do díla. Výsledkem je nová posilovna s vybavením té nejvyšší kvality.

Pro podlahový základ jsme zvolili podlahy od společnosti SPORTEC, které umožňují jednotlivé zóny efektně barevně odlišit a zároveň mají vlastnosti, které jsou pro provoz posilovny nezbytné. Především samozřejmě vysoká odolnost, pružnost, tepelná a hluková izolace a vodě odolnost.

Pro cardio zónu jsme zvolili crossové trenažéry a běžecké pásy z produktové dílny společnosti CYBEX, ta vyrábí posilovací stroje a trenažéry do prémiových posiloven po celém světě. Svoji oblibu získala především díky skutečnosti, že vede vlastní výzkum na základě kterého je schopna nabídnout technologicky nejvyspělejší produkty, které ve své odolnosti a schopnosti posouvat trénink dopředu, předstihují svoji konkurenci o parník. Zóna je pak vhodně doplněna o cyklo-trenažéry LeMond, které ke svému tréninku používají špičkoví sportovci a které rovněž svojí kvalitou splňují ta nejpřísnější měřítka.

Funkční zóna je vybavenou podlahou od společnosti PaviGym, která se specializuje právě na podlahy pro funkční zóny. Ty jsou specifické materiálem a následně i povrchem, který dle potřeb klienta lze doplnit o různé podpůrné vzorce pro rozličné varianty tréninku. Doplňky pro funkční trénink dodáváme od společnosti Jordan Fitness.< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist