Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rotoped LifeSpan C5i 1 Rotoped LifeSpan C5i 2 Rotoped LifeSpan C5i 3 Rotoped LifeSpan C5i 4 Rotoped LifeSpan C5i 5
Výrobce LifeSpan
Kód zboží C5i
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Kvalitní komponenty pro dlouhou výdrž trenažéru

Použité, vysoce kvalitní komponenty dělají z tohoto trenažéru téměř profesionální stroj, vhodný jak pro domácí použití, tak např. v hotelových posilovnách. Odhodlání inženýrů společnosti Lifespan pro vytvoření kvalitního výrobku reflektuje ve vylepšený řídící systém tohoto trenažéru. Díky mnoha rokům zkušeností víme, že použití kvatních komponentů je maximálně důležité. Trenažér disponuje zvětšenými ložisky, klikovou hřídelí, která se běžně používá pro kola pro komerční účely a hlavně odolnou kovovou konstrukcí. Všechny komponenty vytváří tichý, odolný a spolehlivý trenažér.

Systém s vlastním generátorem

Jak již název napovídá, trenažér disponuje generátorem, tudíž není nutné, aby byl připojen do zásuvky. Šlapáním generujete sílu, která pohání celý systém trenažéru.

Komfortní nastavitelné sedlo

Extra silné sedlo nabízí 19 výškových úrovní nastavení, takže je kolo vhodné pro uživatele všech výškových kategorií. Rozsah se pohybuje od 76cm do 104cm. Měří se od horní části sedla po pedál v nejnižším možném bodě. Jinak řečeno, uživatelé v rozmezí od 152 do 203 mohou bez problému využívat tento trenažér.

Každý uživatel si najde svůj oblíbený program

Aby jste ještě jednodušeji a rychleji dosáhli svých vysněných cílu, připravili pro Vás vývojáři širokou škálu tréninků, mezi kterými si určitě najdete svůj oblíbený. Všechny programy jsou rozděleny do několika podskupin - uživatel má k dispozici dva své tréninky, které si může vytvořit. Dále dva tréninky, které budou v jeho průběhu hlídat Vaši tepovou frekvenci a další 17 přednastavených programů, které se ještě dělí na tréninky určené pro hubnutí, zdravý životní styl a sportovní trénink.

Navíc můžete jednoduše sledovat Vaše výsledky a to pomocí aplikace a USB vstupu, který slouží pro přenos dat.


Computer je základ: Ať už s cvičením začínáte, nebo jste již zkušenější sportovci, určitě oceníte display tohoto domácího trenažeru. Tento computer jde totiž za hranice své kategorie. Přehledný barevný LCD display s úhlopříčkou 12,4 cm zobrazuje veškeré důležité hodnoty vašeho cvičení současně v jednom okamžiku. Navíc si můžete vybrat jeden z 19 předpřipravených programů. Tyto režimy pro vás navrhly fyzioterapeuti ve spolupráci s fitness trenéry. K dispozici je 7 programů které podporují trénink problematických partií, 5 kondičních programů, 5 programů zaměřujících se na spalování tuků, 2 cardio programy (cílová tepová frekvence) a navíc máte možnost si 2 programy samostatně nastavit.


Mějte svůj progress pod kontrolou: Computer cardio trenažéru LifeSpan C3i je vybaven USB portem které umožňuje připojit mobilní zařízení. V průběhu tréninku nabíjet skrze trenažér. Navíc je možné veškerá data z tréninku získat a prohlížet následně v aplikaci. Vývoj svých výkonů tak máte neustále pod kontrolou a můžete podle toho reagovat a upravovat své kondiční dávky.


Klíč ke zdravému tréninku: Pokud začínáte s cardio tréninkem, je důležité začít správně. Trenažér C3i se vám výškově přizpůsobí. Sedlo lze nastavit do 19 výškových poloh dle individuálních potřeb každého sportovce. Při samotné jízdě oceníte multi-úchopová madla, která jsou navržena tak, aby odpovídala potřebám jak pro normální jízdu, tak pro silový agresivní trénink. Při delších tréninzích oceníte kvalitní ergonomické sedlo oblečené do odolného polstrování.


Extrémně kvalitní komponenty: Pokud se rozhodnete investovat do svého trenažéru peníze, musí splňovat nároky na kvalitu. LifeSpan C3i je vyráběn z prémiových komponent, jejich kvalita se odráží hned v několika rovinách. V první řadě jde o životnost, přestože se C3i pyšní nosností do 180kg, výrobce garantuje 10 let záruku na rám rotopedu. Setrvačník, kterým je tento ergometr vybaven, je většinou instalován do trenažerů určených pro lehkou komerci. Má kvalitní velká vyvážená ložiska z pevné slitiny. Díky tomu je trenažér nejen spolehlivý ale i tichý a příjemný pro domácí trénink.

Technická data
KLÍČOVÉ CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI ROTOPEDU C3i:
Prestižní design pro USA
ZÁRUKA 10 LET na rám
Robustní konstrukce připravená i pro váhově náročnější sportovce do 180 kg
Výškově nastavitelné sedlo 76 - 104 cm
Kvalitní polstrování sedla pro vysoký komfort a odolnost
Záznam průběhu vašich tréninku na USB
Přehledný display zobrazuje v jeden okamžik : Program, čas, tepovou frekvenci, rychlost, náklon, vzdálenost, kalorie a další
Multi-pozicová madla
Barevný LCD display
19 volitelných programů + možnost 2 vlastních programů a Quick Start

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Přepravní kolečka: Ne
Napájení - tužkové baterie 2 x 1,5AA: Ne
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ne
Programy HRT: Ne
Polohovací sedák: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist