Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce PAVIGYM
Kód zboží 114.724A
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Roh k podlaze EXTREME značky Pavigym v přechodu z 9 mm na podklad. Díky těmto koncovým dílům můžete přesně vyplnit prostor v jakékoliv místnosti pro fitness.

Pokládka je jednoduchá a rychlá. Stačí spojit s dlaždicemi Pavigym o výšce 9 mm. Nelepí se. Čistí se vysavačem, případně vlhkým mopem a neagresivními čisticími prostředky.

Pavigym Motion
Tato kvalitní odolná podlaha je vhodná do komerčního fitness studia. Je vhodná do sálů pro různé skupinové fitness tréninky. Podlaha má vysokou hustotu (860 kg/m3) díky tomu vykazuje vynikající odolnost proti poškození. Navíc podlaha chrání podklad a tlumí hluk, což je důležité zejména, pokud je posilovna umístěna ve vyšších patrech budovy. Povrch neklouže a umožňuje plynulý bezpečný pohyb.

Pokládka podlahové systému Pavigym je jednoduchá a rychlá. Jednotlivé čtvercové dlaždice o rozměrech 90 x 90 cm a šířce 9 mm stačí spojit k sobě, nelepí se. Údržbu a čištění můžete provádět vysavačem, případně vlhkým mopem a neagresivními čisticími prostředky. Více informací získáte v brožuře Údržba v sekci Katalogy zboží. Na výběr máte čtrnáct různých barevných odstínů. Lze je vzájemně kombinovat, aplikovat loga, vytvářet zóny a různé tvary.

OCHRANA a ELASTICITA:
Absorpce energie = zmírněný dopad. Pi dopadu vaší nohy na podlahu PaviGym je její dopad zmírněn stlačením miliónů vzduchových bublinek, což nejen ochrání původní podlahu, ale snižuje výrazně i hluk (uzavřený vzduch v materiálu podlah je vynikajícím izolátorem). Vysoká bodová elasticita pomáhá tlumit i nárazy vzniklé během cvičení, které působí na klouby sportovce, díky tomu výrazným způsobem šetří pohybový aparát sportovce.

PROTISKLUZOVÝ A POHYB NELIMITUJÍCÍ POVRCH :
Podlahy PaviGym Performance jsou ideální do všech prostor, kde jsou umístěny posilovací stroje a aerobní trenažéry, neboť jsou velmi pohodlné pro chůzi, protiskluzové a chrání před nadměrným hlukem v posilovně.

Air Flooring System Technology :
Při skocích a dopadech jsou nárazy tlumené množstvím vzduchových mikro bublinek, které se při dopadu stlačí, energie se uvolní do podlahy a ne do nohou. Následně se bublinky vrátí do původního stavu. Při dopadu na dřevěnou podlahu se energie z nárazu prudce odráží zpět do nohou a trpí lýtkové svaly, achilovky, klouby a následně i páteř.

Technická data
Materiál: EVA (etylen vinyl acetate), pěna – pevná fáze 30 %, plynná fáze 70%
Třídy hořlavosti: Cfl-s2 EN 13501-1
Bezpečný pohyb: Povrch podlahy neklouže, ani na něm noha nezadrhává, tak že umožňuje plynulý a bezpečný pohyb
Menší únava, méně zranění: Externí testy podlahy Pavigym FW potvrzují její vysokou schopnost tlumit nárazy (40%), což zmírňuje zatížení kloubů a možnost vzniku středně i dlouhodobých zranění

Mezi hlavní přednosti podlah PaviGym Motion patří :
Splňují všechny hygienické atesty EU
Jsou antibakteriální a netoxické
Pokládka jako puzzle, není třeba lepidla
V případě nutnosti je možné podlahu snadno demontovat a použít v jiném zařízení
Díky snadné demontáži podlah získáte i leasing na tyto podlahy
Skupina barev PaviGym - NATURAL COLORS
Dodací lhůta závisí na skladových zásobách a konkrétním zadání, které s vámi rádi projednají naši odborníci

Příslušenství :
Výrobce podlah PaviGym dodává i koncové díly a klíny, které umožní přesné vyplnění vašeho prostoru v jakékoliv místnosti pro fitness.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 90 cm
Šířka: 11 cm
Výška: 0,9 cm
Váha: 0,7 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist