Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Služby » Revitalizace kardiozóny od CYBEX

Revitalizace kardiozóny od CYBEX

Zapůjčíme Vám ARC Total Body Trainer zdarma na 14 dní...

Revitalizace kardiozóny od CYBEX V průběhu několika posledních let se začíná měnit procento podílu kardiopřístrojů ve fitnesscentrech, což je trend, který je pozitivním signálem pro téměř všechny návštěvníky fitness klubů a kopíruje tak vývoj z Ameriky i západní Evropy. Ubývá klasických „bušíren“, kde někde v koutku stojí stařičký rotoped a stepper a proto se v posilovně tohoto typu málokdy vyskytovaly ženy a širší veřejnost, která měla zájem pouze zvyšovat svoji fyzickou kondici, nikoliv muskulaturu. Tento pozitivní trend se také projevuje zvýšenou poptávkou po kvalitních kardio přístrojích. Naše společnost doporučuje všem svým zákazníkům kardio přístroje amerického výrobce CYBEX.

NAŠE TIPY NA OŽIVENÍ VAŠÍ KARDIOZÓNY:

Profesionální běžecký pás CYBEX: velmi kvalitní pásy s patentovaným systémem odpružení
Crossový trenažér CYBEX ARC Total Body Trainer: nejrozšířenější crossový trenažér v USA
Ergometr a ergometr s opěrou zad CYBEX: kvalitní ergometry s velmi dobře profilovanými sedáky
Ergometr pro horní plovinu těla: doporučujeme FIRST Degree UBE-920 Upper Body Trainer

Zapůjčení ARC Total Body trainer od CYBEX

Pokud jste zavedené fitness a přemýšlíte nad obnovou Vaší kardiozóny, můžeme Vám zapůjčit nezávazně jeden kus trenažéru ARC Total Body trainer na 14 dní. Během této doby zjistíte, zda by měli Vaši členové o takový trenažér zájem, a zda jim přináší jiné výsledky, než Vaše současné vybavení. Trenažér Vám poskytneme zdarma bez „zápůjčného“. Uhradíte pouze náklady na převoz a instalaci. Pokud Vám bude trenažér vyhovovat a do 3 měsíců si jej objednáte, i tyto náklady Vám budou odečteny z fakturace. CYBEX se srovnání nebojí a jeho kvalita je oceněna mnoha stovkami realizací na celém světě. Na ARC Total Body traineru brzy Vaši zákazníci spálí mnohem více kalorií (až o 16% více), než na běžných crossových trenažérech.

CYBEX a prosotor ve fitness

CYBEX chápe, že každý provozovatel platí za pronajatý prostor nemalé peníze a proto se snaží půdorys svých kardio přístrojů minimalizovat tak, aby NEBYLA omezena jeho funkčnost a komfort. S CYBEX produkty dosáhnete půdorysné úspory a tím získáte další prostor ve svém fitness, kde můžete umístit další produkt, který vám přináší peníze na Vaše investice a provoz. Pokud budete mít zájem, uděláme Vám rozbor Vaší kradiozóny a navrhneme optimální řešení. Kontaktujte nás na našich infolinkách.


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:












Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist