Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

Diagnostika - Rehabilitace

Kategorie diagnostika a rehabilitace nabízí souhrn našeho portfolia, které cílí na neustále se zvětšující skupinu zákazníků, na seniory a lidi se zdravotním handicapem. Naleznete zde produkty od společností Dr.Wolf, SCIFIT, RUNNER, CYBEX a ERGOFIT.

Známým faktem je, že evropská společnost stárne a podstatné je i to, že si lidé pomalu začínají uvědomovat prostý fakt, že časová investice, kterou investují do návštěvy fitness centra, se jim vrátí v podobě delšího vitálního života. Postupně zde vzniká trh lidí, kteří si uvědomují, že musí cvičit, aby se udrželi fit, aby dokázali fungovat v dnešním světě. Produkty v této části naší nabídky jsou určeny právě pro pokrytí potřeb těchto lidí.

Naleznete zde cardio trenažéry pro seniory, diagnostická zařízení, která odhalí fyzickou kondici jednotlivce a samozřejmě zde naleznete i posilovací stroje pro lidi s tělesným omezením. Které nabízí především společnost CYBEX.

Tyto stroje se na první pohled nikterak zásadně neliší od zbytku komerčních strojů. Rozdíl je v komfortu, v nastavitelnosti strojů, v pohodlí sportovců, tom jak lze pracovat s konkrétním omezením a pomalu ho odbourávat.

Tato kategorie nabízí řešení v podobě posilovací strojů a cardio trenažerů pro rehabilitační centra, kliniky, ale i pro komerční posilovny a fitness centra

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist