Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » REEBOK STUDIO » SÍLA » Detail
Reebok Professional studio - Kettlebell 4 kg
Reebok Professional studio - Kettlebell 4 kg
Kettlebells REEBOK pro studia - detail 1 Kettlebells REEBOK pro studia - cviky 2 Kettlebells REEBOK pro studia - cviky Kettlebells REEBOK pro studia - lifestyle Kettlebell
Výrobce REEBOK
Kód zboží RSWT-10300
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Kettlebell Reebok Professional studio váží 4 kg a je vyroben ze 100% železného odlitku, který je pogumovaný tak aby tlumil nárazy. Jednotný široký úchop je perfektní pro tvrdé zacházení a silový trénink. Váha je jasně zobrazena na konstrukci. Kettlebell je ideální volbou pro cviky zaměřené na výbušnost a budování síly.

Kettlebell je klasická pomůcka pro rozvoj síly a dynamiky s pochromovanou ručkou. Lze použít k mnoha variacím cviků, jednotlivě i v páru. Kettlebell je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií se zájmem o funkční trénink. Pokud se chcete zaměřit na ztrátu tělesného tuku, posílení fyzičky nebo prostě jenom obohatit svůj tréninkový program o nové prvky, kettlebell je pro Vás vhodnou volbou!

Na rozdíl od tradičních činek a kotoučových činek se kettlebells liší tím, kde se pohybuje centrum váhy během prováděného cvičebního úkonu. Díky tomu Vám tento nástroj nabízí plynulejší pohyb během houpavých pohybů, jedná se o přirozenější pohyb, díky kterému lépe zapojíte ty správné svalové skupiny.

Svojí povahou jsou kettlebells vhodné pro posílení vytrvalosti a budování síly. Jsou vhodné zejména pro posílení dolní části zad, nohou, ramen a rukou. Podstatné je, že cviky, které provádíte, jsou koncipované tak, že vždy zapojíte více svalových skupin a díky tomu posilujete své tělo komplexněji, než by vám nabídla obyčejná činka

Technická data
Pogumovaný povrch pro vyšší bezpečnost
Kvalitní hladká rukojeť
Jednotný designe pro různé váhy, na každém kettlebellu je jasně vidět jeho hmotnost
Dokonale vyvážený

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Váha: 4 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist