Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » REEBOK STUDIO » AEROBIC » Detail
REEBOK Professional studio - Gymnastický míč 75 cm
REEBOK Professional studio - Gymnastický míč 75 cm
gymnasticky mic reebok RSB-10015 vhodny do posilovny gymnasticky mic reebok - lifestyle 1 gymnasticky mic reebok - lifestyle 4 gymnasticky mic reebok - lifestyle 5 gymnasticky mic reebok - lifestyle 6
Výrobce REEBOK
Kód zboží RSB-10017
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Gymnastický balón REEBOK Profesiional studio nabízí mnohem více než hezký designe. Jedná se o gymball, který se skládá ze dvou různých povrchů, spodní část balónu funguje jako částečné zatíženi, její povrch je navržen tak aby byl přilnavý a odolný proti prokluzu. Naopak horní část je maximálně průžná a flexibilní. Tento typ gymnastického míče je oblíbený u fyzioterapeutů pro své vlastnosti v průběhu cvičení.

Tyto gymbally jsou vyrobeny z gumy s vysokou hustotou. Ta vydrží i tvrdší zacházení a pravidelnější zátěž, což pro své fitness studio potřebujete. Navíc jsou gymbaly ze série Professional studio vybaveny Anti-burst technologií, která v případě poškození a prasknutí balónu znemožňuje jeho okamžité vypuštění. Balón se vypouští postupně a neohrozí tak bezpečí sportovce, který jej využívá.

Cvičení na gymnastickém míči je vhodné k zajištění stability páteře a výborné pro stretching trupu. Nabízí velkou možnost kondičního cvičení, je ideální pro cvičení se zátěží, na Protahovací cviky celého těla i kolenní klouby. Cvičení podporuje rezistenci proti bolesti zad a to vše bez nadměrné námahy kloubů.

Rozdělení dle výšky:
1,55 m – 1,7 m – velikost 55 cm
1,7 m – 1,80 m – velikost 65 cm
1,8 m – 2 m – velikost 75 cm

Technická data
Gymnastický balon o průměru 75 cm
Kvalitní gumový povrch vhodný pro fitness studia
Zatížená základna míče pro zlepšení stability
Anti-burst technology pro vyšší bezpečnost během cvičení

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Průměr: 75 cm
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist