Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » BEACHWELL

BEACHWELL

Nová realizace posilovny v Pelhřimově

BEACHWELL Posilovna BEACHWELL Pelhřimov má zbrusu novou cardio zónu a posilovací stroje. Jednatelé Beachwellu se na nás obrátili s potřebou vhodně doplnit posilovnu o posilovací stroje a zároveň revitalizovat cardio zónu. Výsledná realizace posilovny proběhla přesně dle dohody a potřeb našich klientů.

Nejdříve ale zpátky na začátek. Zadavatel nás kontaktoval s tím, že potřebuje zmodernizovat fitness a přeuspořádat jej tak, aby odpovídalo dnešním požadavkům klienta. Na základě vstupní komunikace a technické dokumentace jsme připravili 3D vizualizaci projektu tak, aby bylo možné si v maximální míře představit, jak bude posilovna po investici vypadat. Dalším krokem bylo jednání nad jednotlivými změnami, vždy dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s potřebou klienta. Nakonec, když se podařilo vše dohodnout, jsme přistoupili k samotné realizaci. Díky tomu, že společnost FITBAU s.r.o. je dovozcem všech nabízených produktů a máme proškolený tým techniků, kteří umí zboží dovést a nainstalovat, probíhala etapa realizace posilovny opravdu hladce.

Posilovnu jsme pro Vás připravili opět od podlahy. Díky tomu se můžete těšit na čisté komfortní a pohodlné prostředí, které nebude ničím rušit samotný trénink.
Samotná podlaha je dodána od výrobce podlah pro posilovny, společnosti Sportec. Silová část posilovny nabízí posilovací stroje na cihličky ze série Impulse fitness IT, dále pak posilovací stroje na kotouče ze série a posilovací lavičky ze série Impulse Fitness SL. V cardio zóně se můžete těšit na veslařský trenažér od First Degree a běžecký trenažér od společnosti PRO ENERGY. Dále zde naleznete doplňky funkčního tréninku od společností Jordan fitness, Reebok a Barbarian.

V BEACHWELL naleznete :
Podlaha SPORTEC COLOR
Doplňky funkčního tréninku Jordan Fitness
Doplňky funkčního tréninku REEBOK
Cardio trenažéry PRO ENERGY
Veslařský trenažér FIRST DEGREE
Posilovací stroje IMPULSE FITNESS IT9
Posilovací stroje IMPULSE FITNESS SL< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist