Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Produkty » Potřeby pro funkční trénink

Potřeby pro funkční trénink

Potřeby pro funkční trénink FUNKČNÍ TRÉNINK vychází z poznatků a praxe fyzioterapeutů a díky přiblížení fyzioterapie a sportu se principy funkčního tréninku začali adaptovat i do fitness.

Idea funkčního tréninku vychází z cviků, které Fyzioterapeuti vyvinuli pro své pacienty. Cvičení, které napodobuje každodenní pohyby z běžného života, které lidé, nebo pacienti dělají doma, v práci a každodenním životě. Cílem je posílit svalové skupiny a zpevnit tělo, vrátit mu ztracenou hybnost a sílu po úrazu či operaci.

Jedním ze základních pohybů, je zvedání věcí. Proto se funkční trénink primárně zaměřuje na posílení středu těla (břicho a spodní záda), zároveň se samozřejmě zapojují i další svalové partie, tak aby při pohybu došlo k propojení a zapojení co nejvíce svalových skupin. Oproti klasickému silovému tréninku, kde jsou cviky prováděny izolovaně, funkční trénink je zaměřen na jednotlivé svalové partie. FUNKČNÍHO TRÉNINKU jde především o trénink komplexního pohybu celého těla, jehož vedlejším, nikoli však primárním cílem, je i budování svalů.

Firma JORDAN patří se svou 25 letou historií mezi lídry v oboru doplňků pro funkční trénink i celkové vybavení fitness. Širokou škálou doplňků – madicinbally, kettlebely, powerbagy …… dokáže uspokojit i nejnáročnější uživatele. Všechny produkty Jordan jsou určeny i pro profesionální použití.
< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist