Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

IMPULSE FITNESS

Firma Impulse Fitness patří se svou 35 letou historií k nejstarším výrobcům fitness zařízení v Číně. Kromě vlastní řady posilovacích a cardio strojů vyrábí firma Impulse posilovací a cardio stroje pro mnoho velkých světových značek. Všechny výrobky značky Impulse se vyznačují dobrým poměrem výkon/cena, moderním designem a robustností. Produkty splňují normy: ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Posilovací stroje z produktové linky IMPULSE FITNESS lze označit jako zlatý střed mezi kvalitou a cenou produktů. Jedná se o velice precizně vyráběné posilovací stroje, jejichž základ je dán odolnou robustní ocelovou konstrukcí. Série IT9 spolu se sérií IT7 nabízí komplexní řešení pro komerční fitness. Jedná se o designově jednotné série, které Vám umožní vybavit vaší posilovnu dle Vašich představ. Je možné vytvořit zóny pro kruhový trénink, nebo naopak zóny, které cílí na jednotlivé svalové celky. Můžete mít zónu pro horní polovinu těla, zónu na břicho a záda, nebo zóna pro spodní polovinu těla. Impulse je vhodná pro komerční fitness centra, stejně jako pro klubové posilovny a pro fit centra s menší fluktuací lidí

Jednatele a provozovatele posiloven pak jistě bude zajímat fakt, že tyto stroje do Evropy dovážíme, držíme skladové zásoby a máme letité zkušenosti s instalací servisem a údržbou těchto posilovacích strojů.

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist