Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj zakopávání v sedě IMPULSE Seated leg curl
Posilovací stroj zakopávání v sedě IMPULSE Seated leg curl
posilovaci stroj zakopavani v sede impulse it9307 valce posilovaci stroj zakopavani v sede impulse it9307 operka posilovaci stroj zakopavani v sede impulse it9307 cviky posilovaci stroj zakopavani v sede impulse it9307 zatezovy sloupec a nohy
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9307
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - zakopávání v sedě je skvělým strojem pro procvičení stehenních svalů a lýtkových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Stroje je vybaven samo-vyrovnávacím válcem, který se během cviku protáčí a udržuje tak rovnoměrně zátěž v průběhu celého pohybu. Cvičení na stroji IMPULSE Seated leg curl nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné nastavení a polohování opěrky zad.

Leg curl je určen pro procvičení stehenních a lýtkových svalů. Při správném cvičení dostává zabrat především skupina hamstringových svalů, tedy sval poloblanitý, sval pološlašitý a dvojhlavý sval stehenní. Efekt cvičení na stroji, se zakopáváním v sedě se pak projevuje větší stabilitou, tedy i větší odolností, kolen. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních sportů. Při běhu pomáhají hamstringy pohybu bérců směrem ke stehnům během záběru. V kulturistice se zakopávání používá především pro získání objemu zadní strany stehna.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení stehenních svalů
• Biomechanicky upravený sedátkový úhel zajišťuje maximální izolaci svalů
• Pohodlný polohovací omezovací polstr pro stehna zajišťuje správný formu cviku
• Samo-vyrovnávací válec pro nohy vyhoví široké škále uživatelů
• Nastavitelné opěradlo
• Unikátní kombinovaný design umožňující zakopávací cviky
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 180 cm
Šířka: 113 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 222 kg
Váha závaží: 91 kg
Polohovací sedák: Ne
Polohovací opěra zad: Ano
Text 1: Polohovací předkopávací válec
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist