Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj zakopávání v leže IMPULSE Prone leg curl
Posilovací stroj zakopávání v leže IMPULSE Prone leg curl
posilovaci stroj zakopavani v leze impulse it9321 valec na nohy posilovaci stroj zakopavani v leze impulse it9321 opora rukou posilovaci stroj zakopavani v leze impulse it9321 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9321
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Zakopávání v leže je vhodným řešením pro bezpečné cvičení svalových skupin stehenních svalů a lýtkových svalů. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů, bezpečnost a stabilitu zaručí funkční designe a kvalitní ocel, ze které je stroj vyroben. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Cvičení na stroji IMPULSE Prone leg curl nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Samozřejmostí je možnost regulovat počáteční polohu válce, kterým noha při cviku pohybuje. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

IMPULSE Prone leg curl je určen jak pro procvičení stehenních svalových skupin, tak i lýtkových. Obecnou výhodou posilovacích strojů je fakt, že svalové skupiny cvičíte izolovaně a bezpečně. Posilovací stroj zakopávání v leže není výjimkou. Zabrat dostane především přímý sval stehenní, dvojhlavý sval stehenní a svaly na zadní straně lýtek, zde především trojhlavý sval lýtkový a ostatní lýtkové svaly. Důsledkem správné cvičení je zpevnění nejen na úrovni svalů, ale i kloubů a šlach, to vede ke zpevnění celé spodní části těla. Díky tomu získáte větší odolnost vůči zranění.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení stehenních svalů a lýtkových svalů
• Nastavitelná poloha válce
• Samo-vyrovnávací válec pro nohy vyhoví široké škále uživatelů
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 179 cm
Šířka: 114 cm
Výška: 149 cm
Váha závaží: 91 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist