Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj veslování v sedě IMPULSE Vertical row 125 kg
Posilovací stroj veslování v sedě IMPULSE Vertical row 125 kg
posilovaci stroj Vertical row impulse it9319 zatezovy sloupec posilovaci stroj Vertical row impulse it9319 sedak posilovaci stroj Vertical row impulse it9319 rameno posilovaci stroj Vertical row impulse it9319 opora hrudi posilovaci stroj Vertical row impulse it9319 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9319A
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Veslování v sedě je vhodným řešením pro bezpečné cvičení svalových skupin zad. Stroj nezabírá mnoho prostoru a je prakticky bezúdržbový při provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů, bezpečnost a stabilitu zajišťuje funkční konstrukce vyrobená z tvrzené oceli, ze které je stroj vyroben. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici na malém prostoru. Cvičení na stroji IMPULSE Vertical row nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné polohování sedáku. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábají tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Vertical row je určen pro procvičení zádových svalových skupin. Posilujete především trapézové svaly, zabrat dostanou šíjové svaly, ramenní svaly, dále procvičíte velký sval rhombický, sval deltový a široký sval zádový. Při cvičení dále zapojíte vzpřimovač páteře a samozřejmě bicepsy. Pokud pravidelně posilujete zádové svalstvo, má to pozitivní dopad na držení těla. Zpevněním zádového svalstva lze dosáhnout, mimo jiné, zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky v pohybu a zlepšeného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla, zad a páteře. Zvláště pro případ sedavé práce je důležité tyto svaly procvičovat, je to jedna z mála cest, jak lze účinně předcházet chronickým bolestem a problémům s páteří v pozdějším věku. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Dvojitá ramena konstrukce zajišťují rozbíhavý pohyb
• Pohyblivá madla o 360° umožňují přirozený průběh pohybu pro různě velké osoby
• Nezávislý pohyb jednotlivými pažemi
• Vzdálenost podpěry hrudníku lehce nastavitelná pomocí plynového pístu
• Polohovatelná výška sedátka pro optimální polohu při cvičení
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 158 cm
Šířka: 109 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 198 kg
Váha závaží: 125 kg
Polohovací sedák: Ano
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist