Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj triceps v sedě IMPULSE Arm Extension
Posilovací stroj triceps v sedě IMPULSE Arm Extension
posilovaci stroj triceps v sede impulse it9323 sedak posilovaci stroj triceps v sede impulse it9323 opora ruky posilovaci stroj triceps v sede impulse it9323 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9323
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Triceps v sedě s oporou lokte je vhodný pro bezpečné , izolované procvičení triepsových svalů. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů, bezpečnost a stabilitu zajišťuje funkční designe a kvalitní ocel, ze které je stroj vyroben. Cvičení na stroji IMPULSE Arm extension nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a přesného cílení na triceps. Samozřejmostí je intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a výškově nastavitelný sedák. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

IMPULSE Triceps v sedě je určen pro cílené procvičení tricepsů. Triceps, neboli trojhlavý sval pažní spolu s cvičením bicepsů patří mezi pravděpodobně nejoblíbenější partie, které muži cvičí. Při cvičení pomocí stroje Triceps v sedě s oporou lokte dosáhnete bezpečného procvičení tricepsového svalu, díky tomu, že máte ruku ukotvenu v opoře, máte jistotu že cvik provádíte správně. Právě kontrolovaný pohyb je klíčem k tomu, aby cvičení bylo jak efektivní, tak i bezpečné. Tento stroj doporučujeme určitě zařadit do kruhových tréninků pro Váš cvičební plán, především pak pro tréninky, kde cílíte na horní polovinu těla, nebo vyloženě na svalové skupiny na rukou.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro cílené procvičení tricepsu
• Pohodlná polohovací opěra loktů
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 115 cm
Šířka: 113,8 cm
Výška: 148,5 cm
Váha závaží - vícepozicové stroje: 68 kg
Polohovací sedák: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist