Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj scottova lavice IMPULSE Arm curl 68 kg
Posilovací stroj scottova lavice IMPULSE Arm curl 68 kg
posilovaci stroj arm curl impulse it9303 zatezovy sloupec a nohy posilovaci stroj arm curl impulse it9303 sedak posilovaci stroj arm curl impulse it9303 scotova lavice posilovaci stroj arm curl impulse it9303 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9303
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - scottova lavice je určena pro bezpečné cvičení a procvičení bicepsových svalů. Komfortní , prostorově úsporné řešení vhodné pro domácí posilovnu i profesionální fitness centrum. K efektivitě a pohodlí dopomáhá kvalitní polstrování. Uživatel tak získává pohodlný způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Stroj je založen na principu přitahování závaží a je velice bezpečný během provozu. Cvičení na stroji IMPULSE Arm curl nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné nastavení a polohování sedáku.

Scottova lavice je určena pro procvičení bicepsových svalů. Jedná se o izolovaný cvik, který není určený na objem. Cvik je provozován ve zkrácené poloze, a proto je vhodné zařadit cvik ke konci sérií, kde s bicepsovými cviky pracujete.

Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Cvičení je efektivní a pohodlné. Posilovací stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje snadno nepoškrábají a nepodléhají korozi. Závaží lze regulovat standardně kličkou. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení bicepsových svalů
• Nastavitelné sedátko pro nastavení do optimální pozice
• Ergonomická „V“ rukojeť maximalizuje svalovou izolaci
• Luxusně tvarovaný ramenní polstr zvyšuje uživatelský komfort
• Biomechanicky zdokonalený vačkový design zaručuje správné trvalé zakřivení
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 137 cm
Šířka: 117 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 168 kg
Váha závaží: 68 kg
Polohovací sedák: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist