Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovaci stroj roznozovani snozovani impulse it9308 zatezovy sloupec posilovaci stroj roznozovani snozovani impulse it9308 sedak posilovaci stroj roznozovani snozovani impulse it9308 sedak 2 posilovaci stroj roznozovani snozovani impulse it9308 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9308
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - roznožování - snožování je skvělým strojem na procvičení čtyřhlavého stehenního svalu a hýžďových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Abductor and adductor nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné nastavení a polohovacího sedáku.

Posilovací stroj roznožování/snožování je určen pro procvičení stehen a hýždí (neboli lidově procvičení zadku, či zadečku). Stroj je koncipován tak,, že cvičící sedí čelem k zátěžovému sloupci, což ocení zejména ženy, kterým obrácená varianta nemusí být vždy příjemná. Efekt cvičení na tomto stroji se pak projevuje větší stabilitou, tedy i odolností, jak kolen tak i okolních vazů. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních sportů.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení stehenních a hýžďových svalů
• Unikátní kombinovaný design umožňující snožovací a roznožovací cviky.
• Otočný stehenní polstr umožňuje rychlé přestavení cviku
• Rozmanité počáteční pozice jak pro vnější, tak vnitřní stehenní cviky
• Cvičení probíhá čelem k zátěžovému sloupci
• Vestavěné pomocné rukojeti
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 173 cm
Šířka: 81 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 196 kg
Váha závaží: 68 kg
Polohovací sedák: Ne
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist