Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovaci stroj ramena v sede impulse it9324 zatezovy sloupec posilovaci stroj ramena v sede impulse it9324 sedak posilovaci stroj ramena v sede impulse it9324 rameno posilovaci stroj ramena v sede impulse it9324 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9324
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Ramena v sedě je skvělým strojem pro procvičení deltových svalů a tricepsu. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Lateral raise nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné nastavení polohovatelného sedáku.

Posilovací stroj - ramena v sedě je určen pro procvičení ramen a tricepsů. Při správném cvičení, které je založeno na principu rozpažovaná a upažování, dostávají zabrat především deltové svaly, dále pak trojhlavý sval pažní, neboli již zmíněný triceps. Stroj zajišťuje cvičení v laterálním úhlu pohybu, což zvyšuje jak efektivitu tak i bezpečnost během cvičení, protože díky tomu cílíte přesně na svalovou skupinu, kterou chcete procvičit. Efekt cvičení na stroji IMPULSE ramena v sedě se pak projevuje větší odolností vůči zraněním, dosáhnete zpevnění šlach, kloubů a vazů. Nepřímo tak formujete i držení těla a snižujete riziko chronických onemocnění typu bolesti zad.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení ramen a tricepsů
• Polohovatelný sedák
• Pohodlný odolný polstr
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 119,5 cm
Šířka: 94 cm
Výška: 148,5 cm
Váha závaží - vícepozicové stroje: 91 kg
Polohovací sedák: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist