Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj prsa IMPULSE Reverse fly and rear delt (125 kg)
Posilovací stroj prsa IMPULSE Reverse fly and rear delt (125 kg)
posilovaci stroj Reverse fly impulse it9315 zatezovy sloupec posilovaci stroj Reverse fly impulse it9315 sedak posilovaci stroj Reverse fly impulse it9315 rozsahy posilovaci stroj Reverse fly impulse it9315 rameno posilovaci stroj Reverse fly impulse it9315 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9315A
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - prsa a deltové svaly je vhodným řešením pro bezpečné procvičení svalových skupin prsních svalů. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Pec fly/rear delt nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné polohování opěrky zad a nastavení polohy madel pomoci páčky. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábají tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Pec fly and rear delt je určen pro procvičení prsních svalových skupin především pak svalů deltového svalu, zabrat dostanou svaly šíjové svaly a ramenních svalů, dále procvičíte velký sval prsní, sval hákový a svaly rombické. Při cvičení dále zapojíte své tricepsy a bicepsy. Posilování prsních svalů má pozitivní dopad na dýchací cesty, zpevněním šíjového a prsního svalstva lze dosáhnout zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky pohybu a správného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla zad a páteře. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků ve cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení prsních, ramenních a deltových svalů
• Zátěžový sloupec 125 kg
• Dostatečné velké opěradlo zajišťuje maximální pohodlí a oporu
• Ergonomické vícepolohové rukojeti dovolují standardní a neutrální zatížení madel
• Polohovatelná výška sedátka pro optimální polohu při cvičení
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 166 cm
Šířka: 129 cm
Výška: 200 cm
Váha: 257 kg
Váha závaží: 125 kg
Polohovací sedák: Ano
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist