Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj protisměrné kladky IMPULSE Cable Crossover
Posilovací stroj  protisměrné kladky IMPULSE Cable Crossover
Výškově nastavitelné kladky impulse protismerne instrukce 2 impulse protismerne kladky sloupec impulse protismerne kladky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9313
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - protisměrné kladky je vhodnou volbou pro bezpečné cvičení celého těla a svalových skupin horní poloviny těla. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici. Cvičení na stroji IMPULSE Cable crossover nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadno polohovatelná pozice protisměrných kladek. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje snadno nepoškrábají a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Hi/low protisměrné kladky jsou určeny pro procvičení celého těla. Zabrat dostanou především svalové skupiny v oblasti horní poloviny těla. Posílíte především svalové skupiny v horní polovině těla, zejména břišní svaly, svaly ramenní, bicepsy a tricepsy, dále pak šíjové svaly, stehenní svaly a mnoho dalších. Výhodou tohoto stroje je fakt, že si cvičení můžete do značné míry upravit dle svých potřeb, existuje velké množství cviků, které Vám umožní zacílit na konkrétní svalovou skupinu. Cvičením s protisměrnými kladkami od IMPULSE procvičíte, posílíte a zformujete celou postavu. Díky tomu, že zpevníte břišní svaly a záda, získáte větší odolnost proti zranění a chronickým problémům, které souvisí s každodenní pracovní rutinou. Proto posilovací stroj IMPULSE Cable crossover doporučujeme pro každého sportovce, který se věnuje kolektivním a kontaktním sportům. Dále ho doporučujeme i těm, kteří potřebují získat prevenci proti začínajícím zdravotním problémům. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, ze kterých se mohou vyklubat závažná onemocnění, proto je vhodné protisměrné kladky zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení celého těla, především pak pro procvičení horní poloviny těla
• Volně otočné a výškově nastavitelné kladky ve všech směrech pohybu
• Dva oddělené zátěžové sloupce
• Hrazda součástí dodávky
• Konstrukce z tvrzené oceli a kvalitní odolná vodící lanka
• Stabilní provedení rámu
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 386 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 236 cm
Váha: 182 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist