Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovaci stroj unozovani impulse it9309 zatezovy sloupec a noha posilovaci stroj unozovani impulse it9309 vychozi pozice posilovaci stroj unozovani impulse it9309 stupinek posilovaci stroj unozovani impulse it9309 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9309
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - unožování je skvělým strojem, se kterým snadno procvičíte stehenní svaly, hýžďové svaly a boky. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Pohodlí zaručuje především snadno nastavitelná úroveň zátěže a regulace výšky otočného kloubu, který je opatřen kvalitním polstrováním. To je vyrobeno z odolných materiálů, které bez problému zvládnou i zátěž v profesionální posilovně. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Total hip nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Posilovací stroj na unožování je určený pro procvičení stehenních svalů a svalů hýžďových. Cvičením na tomto stroji docílíte větší stability a odolností kolena i okolních vazů. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních sportů. Na stroji můžete cvičit, jak už název napovídá unožování, zanožování a přinožování, cviky zde cvičíte ve stoje.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická dataCviky
• Pro procvičení stehenních a hýžďových svalů
• Unikátní kombinovaný design umožňující snožovací a zanožovací cviky.
• Otočný polstr umožňuje plynulý pohyb cviku
• Vestavěná pomocná rukojeť
• Snadno nastavitelná počáteční pozice
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 100 cm
Šířka: 129 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 260 kg
Váha závaží: 91 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist