Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj lýtka v sedě IMPULSE Rotary calf 91 kg
Posilovací stroj lýtka v sedě IMPULSE Rotary calf 91 kg
posilovaci stroj lytka v sede impulse it9316 zatezovy sloupec posilovaci stroj lytka v sede impulse it9316 sedak posilovaci stroj lytka v sede impulse it9316 lytka v sede posilovaci stroj lytka v sede impulse it9316 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9316
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - lýtka v sedě je skvělým strojem pro procvičení lýtkových svalů a bércových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Rotary calf nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné nastavení polohovací opěrky zad.

Posilovací stroj - lýtka v sedě je určen pro procvičení lýtkových a bércových svalů. Při správném cvičení posílíte především lýtkový sval trojhlavý, dále pak dvojhlavý sval lýtkový, dvouhlavý bércový sval a šikmý sval lýtkový. Efekt cvičení na stroji IMPULSE lýtka v sedě se pak projevuje větší stabilitou, tedy i větší odolností kotníku a zpevněním Achillovy šlachy. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních a kontaktních sportů. Při běhu dostávají klouby pořádně zabrat, správné posilování lýtkových svalů spolu s klouby a zbytkem nohy snižuje výrazně riziko úrazů, nebo případných chornických problémů.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení lýtkových a bércových svalů
• Polohovatelná opěrka zad
• Pohodlný odolný polstr
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 165 cm
Šířka: 112 cm
Výška: 148 cm
Váha závaží: 91 kg
Polohovací opěra zad: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist