Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj IMPULSE - příslušenství k multifunkční věži IT9327
Posilovací stroj IMPULSE - příslušenství k multifunkční věži IT9327
 
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9327opt
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Hrazda Impulse IT9027opt je příslušenství k multifunkční věži IT9027. Jedná se o doplněk, díky kterému může vzniknout vícepozicová stanice, neboli multifunkční věž. Díky hrazdě je možné vytvořit z této multifunkce pětipozici v případě propojení s IMPULSE jednoruční hi/low kladkou. Výsledkem pak je stroj, který nabídne plnohodnotné protisměrné kladky, nebo hrazdu, jako alternativu pro posilování horní poloviny těla a břicha. Druhou volbou je propojení s druhou multifunkční věží IMPULSE IT9027, zde vznikne opět protisměrná kladka, nebo případná hrazda, navíc máte dalších 6 pozic.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Konstrukce z tvrzené oceli a kvalitní odolná vodící lanka
• Stabilní provedení rámu
• příslušenství k posilovacímu stroji na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 294 cm
Šířka: 27 cm
Výška: 37 cm
Váha: 26 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist