Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovaci stroj jednorucni hi-low kladka impulse it9325 zatezovy sloupec posilovaci stroj jednorucni hi-low kladka impulse it9325 uchop posilovaci stroj jednorucni hi-low kladka impulse it9325 drzak na piti posilovaci stroj jednorucni hi-low kladka impulse it9325 cviky Multifunkce_komplet_IMPULSE_domafit_1000x1000
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9325
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - jednoruční hi/low kladka je vhodnou volbou pro bezpečné cvičení v podstatě celého těla a svalových skupin horní poloviny těla. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici. Cvičení na stroji IMPULSE Adjustable ji/low pulley nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadno polohovatelná pozice protisměrné kladky. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Hi/low jendoruční kladka je určena procvičení celého těla. Zabrat dostanou především svalové skupiny v oblasti horní poloviny těla, posílíte břišní svaly, svaly ramenní, bicepsy a tricepsy, dále pak šíjové svaly, stehenní svaly a mnoho dalších. V podstatě se dá říci, že při dobře sestaveném plánu a správné technice vám tento stroj umožní komplexně procvičit celé Vaše tělo. Výhodou tohoto stroje je fakt, že si cvičení můžete do značné míry upravit dle svých potřeb, existuje ohromné množství cviků, které Vám umožní zacílit na konkrétní svalovou skupinu.
Jednoruční kladku lze používat zcela samostatně. Lze jí ovšem použít do kombinace se strojem IMPULSE Multifunkční věž (kód výrobku: IT9027). Další variantou je možnost zakoupit dvě jednoruční kladky a pomocí přídavného adaptéru Hrazda Impulse IT9027opt vznikne elegantní protisměrná kladka

Cvičení s protisměrnými kladkami od IMPULSE Vám pomohou procvičit, posílit a zformovat Vaší postavu. Díky tomu, že zpevníte břišní svaly a svá záda, získáte větší odolnost proti zranění a chronickým problémům, které souvisí s každodenní pracovní rutinou. Proto variantu s potisměrnými kladkami doporučujeme pro každého sportovce, který se chystá aktivně věnovat kolektivním a kontaktním sportům. Dále ho doporučujeme i těm, kteří potřebují získat prevenci proti začínajícím zdravotním problémům. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, ze kterých se mohou vyklubat závažná onemocnění, proto je vhodné protisměrné kladky zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
Profesionální posilovací stroj Impulse IT9025 k procvičení celého těla díky výškově nastavitelné jednoruční kladce. Tento stroj od výrobce IMPULSE FITNESS je ideální jak pro komerční využití, tak i využití do domácí posilovny. Stroj je vhodný do kombinace s dalšími produkty ze série IT. Lze jej propojit s multifunkční posilovací věží IT-9027, čímž vzniká oboustranná protisměrná kladka

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 138,5 cm
Šířka: 89,1 cm
Výška: 224,7 cm
Váha závaží - vícepozicové stroje: 91 nebo 125 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist