Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovací stroj - dualni kladky nastavitelne - obr8 posilovací stroj - dualni kladky nastavitelne - obr7 posilovací stroj - dualni kladky nastavitelne - obr9 posilovací stroj - dualni kladky nastavitelne - obr1 posilovací stroj - dualni kladky nastavitelne - obr2
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9330
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Duální kladky, jedná se o komplexní posilovací kladkový stroj, který kombinuje nesčetné množství cvičebních pozic. Člověk tak získává možnost procvičit prakticky celé tělo. Konstrukce je designována tak, aby dokázala pracovat na úrovni profesionálního fitness, hodí se však i do domácí posilovny a to především proto,že tímto strojem získáte velikou variabilitu cviků a způsobů jejich provedení. Máte zde k dispozici dva samostatné zátěžové sloupce o hmotnosti 91 kg. Kladky jsou nastavitelné a poslouží dobře jak pro ruce, tak i pro cvičení nohou. Samozřejmostí je možnost změnit adaptér se kterým pracujete, což opět výrazně zvětšuje množství cviků, které lze zvolit a tím i možnost jak zacílit na konkrétní svalové skupiny. Stačí si pouze vybrat z naší široké nabídky. Stroj navíc nabízí i horní hrazdu vhodnou pro procvičení horní poloviny těla.

Cvičení na stroji IMPULSE Dual adjustable pulley nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Posilovací stroj IMPULSE Duální kladky je určen pro procvičení celého těla. Zabrat dostanou především svalové skupiny v oblasti horní poloviny těla, posílíte břišní svaly, svaly ramenní, bicepsy a tricepsy, dále pak šíjové svaly, svaly zádové, svaly hýžďové, stehenní svaly a mnoho dalších. Výhodou tohoto stroje je fakt, že si cvičení můžete do značné míry upravit dle svých potřeb, existuje ohromné množství cviků, které Vám umožní zacílit na konkrétní svalovou skupinu. Můžete zvolit různé adaptéry a varianty cviků. Příklad cviků, které je možno zvolit, si můžete prohlédnout v galerii obrázků, kde jsou zachyceny doporučené cviky pro tento stroj.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Tento posilovací stroj lze připojit k další konstrukci pro rozšíření cvičebních pozic.
• Pro procvičení celého těla, především pak pro procvičení horní poloviny těla
• Uživatelsky příjemný design rukojetí
• Závaží uloženo v ochraném rámu
• Doporučené cviky na přední straně stroje
• Oddělené zátěžové sloupce
• Konstrukce z tvrzené oceli a kvalitní odolná vodící lanka
• Stabilní provedení rámu
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 150 cm
Šířka: 146 cm
Výška: 218 cm
Váha: 343 kg
Váha závaží: 2x 91 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist