Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

posilovaci stroj hrazda s dopomocí impulse it9320 zatezovy sloupec noha posilovaci stroj hrazda s dopomocí impulse it9320 stupinky posilovaci stroj hrazda s dopomocí impulse it9320 hrazda posilovaci stroj hrazda s dopomocí impulse it9320 dopomoc
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9320
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Hrazda bradla s dopomocí je určený pro bezpečné procvičení svalových skupin zádových svalů a prsních svalů. Stroj zabere malý prostor a je prakticky bezúdržbový při provozu na úrovni komerčního fitness. Kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů zajistí pohodlné cvičení. Stroj má funkční a stabilní konstrukci vyrobenou z kvalitní oceli. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Cvičení na stroji IMPULSE Weight assisted chin/dip combo nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

IMPULSE Chin dip je určen jak pro procvičení zádových svalů, tak i prsních svalů. Hlavní výhodou tohoto stroje je volitelná dopomoc, neboli protiváha. Díky tomu uživatel nepracuje s celou svojí tělesnou váhou, ale může si na stroji nastavit, kolik kg potřebuje ulehčit. Hrazda/bradla s dopomocí jsou tak vhodnou volbou i pro začínající sportovce, nebo pro lidi kteří se cvičení věnují z důvodu rehabilitace. S posilovacím strojem chin/dip snadno procvičíte veškeré zádové svalstvo, trapézové svaly, šíjové svaly, ramenní svaly, mezilopatkové svaly, sval rhombický, široký sval zádový, prsní a ramenní svaly. Dále procvičíte prsní svalstvo, zde ucítíte deltové svaly, zabrat dostane svalová skupina velkého svalu prsního a svaly rombické. Při cvičení dále zapojíte své tricepsy a bicepsy. Cvičení zádových a prsních svalů má velice pozitivní dopad na celé tělo a vaši fyzickou kondici. Zpevněním zádového svalstva lze dosáhnout, mimo jiné, zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky v pohybu a zlepšeného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla, zad a páteře. Zvláště pro případ sedavé práce je důležité tyto svaly procvičovat, je to jedna z mála cest, jak lze účinně předcházet chronickým bolestem a problémům s páteří v pozdějším věku. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Hrazda s dopomocí, široká i úzká madla.
• Pro procvičení zad, ramen, bicepsů a prsních svalů
• Podpěra kolen zajišťuje kontrolovaný pohyb s dopomocí, kterou si nastavíte
• Podpěru můžete odstranit dolů, pokud chcete cvičit bez dopomoci
• Samo-nastavitelný ložiskový systém
• Hrazda pro přítahy – široký i úzký úchop
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 122 cm
Šířka: 136 cm
Výška: 220 cm
Váha: 210 kg
Váha závaží: 91 kg
Polohovací sedák: Ne
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist