Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj horní kladka IMPULSE Lat pulldown 91kg
Posilovací stroj horní kladka IMPULSE Lat pulldown 91kg
posilovaci stroj horni a dolni kladka  impulse it9322 zatezovy sloupec posilovaci stroj horni a dolni kladka  impulse it9322 spodni kladka posilovaci stroj horni a dolni kladka  impulse it9322 sedak posilovaci stroj horni a dolni kladka  impulse it9322 orni kladka posilovaci stroj horni a dolni kladka  impulse it9322 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9322
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - Horní kladka je vybavena i modulem pro veslování v sedě a je vhodným řešením pro bezpečné cvičení svalových skupin zádových svalů a svalů šíjových. Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově i v případě provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů, bezpečnost a stabilitu zaručí funkční designe a kvalitní ocel, ze které je stroj vyroben. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Cvičení na stroji IMPULSE Lat pulldown nese především výhodu v podobě intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a faktu, že nabízí i možnost přídavného modulu v podobě veslování. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Lat pulldown je určen jak pro procvičení zádových svalových skupin, tak i pro procvičení šíjí, bicepsů a tricepsů. Zabrat dostanou především trapézové svaly, široký sval zádový a svaly na rukou, zde především deltové svaly, trojhlavý sval pažní (triceps), a dvojhlavý sval pažní(biceps). Současně procvičujete i zdvihač páteře, který sice není tolik namáhán, ale protáhne se spolu s ostatními. Důsledkem správné cvičení je zpevnění nejen na úrovni svalů, ale i kloubů ( v oblasti ramen) a šlach, to vede ke zpevnění celé spodní části těla. Díky tomu získáte větší odolnost vůči zranění. Cvičení a posilování zádových svalů má velice pozitivní dopad na celé tělo a vaši fyzickou kondici. Zpevněním zádového svalstva lze dosáhnout, mimo jiné, zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky v pohybu a zlepšeného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla, zad a páteře. Zvláště pro případ sedavé práce je důležité tyto svaly procvičovat, je to jedna z mála cest, jak lze účinně předcházet chronickým bolestem a problémům s páteří v pozdějším věku. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro komplexní procvičení zádového svalstva.
• Horní kladka kombinovaná s veslováním v sedě
• Pro procvičení zad, ramen, šíjí, bicepsů a prsních svalů
• Nastavitelná polstrovaná zarážky pro dolní končetiny zaručuje stabilitu při cvičení
• Vyměnitelné nástavce jak u veslování tak u horní kladky
• Převody řešené pásy zaručují plynulý a tichý provoz stroje
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 122 cm
Šířka: 185 cm
Výška: 220 cm
Váha: 229 kg
Váha závaží: 91 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist