Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj CYBEX - Lat Pull/stahování horní kladky
Posilovací stroj CYBEX - Lat Pull/stahování horní kladky
se sedákem
Výrobce CYBEX
Kód zboží 21530
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

Série profesionálních posilovacích a kardio strojů TOTAL ACCESS jsou akreditovanými produkty pro zdravotně postižené jedince s omezenými možnostmi pohybu.

Inclusive Fitness - CYBEX přichází se silovými a kardio posilovacími stroji pro populaci, která byla do této doby absolutně přehlížena. CYBEX navrhnul tyto profesionální posilovací stroje pod drobnohledem Inclusive Fitness Initiative (IFI) k dodržení veškerých standartů a striktních technických kritérií. V tomto ohledu nabízí firma CYBEX profesionální posilovací stroje pro rozsáhlou skupinu uživatelů bez omezení věku nebo schopností k dokonalému a především efektnímu uspokojení jejich specifických potřeb a požadavků.

Společným úsilím firmy CYBEX se sportovní organizací Inclusive Fitness Initiative vznikly tyto stroje ve Velké Británii. Testování strojů se zhostili přímo atleti s fyzickým handicapem, podle kterých byly vyhodnoceny parametry těchto profesionálních posilovacích strojů. CYBEX rozumí veškerým potřebám lidí s omezenými jak fyzickými, tak psychickými možnostmi, tímto se stává tato série vhodná pro klasická fitcentra, kde nalezne útočiště opravdu každý. CYBEX se nyní stal jediným výrobcem s akreditací od sportovní organizace Inclusive Fitness Initiative.
Více zde

Technická data
• Nastavitelná výška osy. Lze provést jednou rukou, snadná manipulace.

• Polohovací opera kolen a sedátko umožňuje uživatelům menšího vzrůstu nebo na vozíčku požadované zapření při provádění cviku a zabraňuje nežádoucímu pohybu vozíku.

• Instrukce jsou vytištěny ve střední části stroje, viditelné pro uživatele na vozíčku.

• Zátěžový sloupec se zvýrazněnými číslicemi pro uživatele s vadou zraku.

• Zátěžový sloupec s nízkou počáteční hmotností pro nezkušené nebo starší uživatele, opatřený otočným šroubem k pokročilejšímu nastavení váhy po 2,5 kg.

Délka: 140 cm
Šířka: 140 cm
Výška: 230 cm
Váha: 243 kg
Držák na lahev: Ano
Váha závaží: 138 kg
Polohovací sedák: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist