Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj CYBEX Eagle - Zakopávání v sedě
Posilovací stroj CYBEX Eagle - Zakopávání v sedě
 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20060
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX- Zakopávání v sedě je skvělým strojem pro procvičení stehenních svalů a lýtkových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom maximálně efektivní. Cvičení na stroji CYBEX Seated leg curl nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Leg curl je určen pro procvičení stehenních a lýtkových svalů. Při správném cvičení posílíte především skupinu hamstringových svalů, tedy sval poloblanitý, sval pološlašitý a dvojhlavý sval stehenní. Efekt cvičení na stroji, se zakopáváním v sedě zlepšuje stabilitou, tedy i odolnost kolen. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních sportů. Při běhu pomáhají hamstringy pohybu bérců směrem ke stehnům. V kulturistice se zakopávání používá především pro získání objemu zadní strany stehna.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Nastavitelná podpěra pro nohy.

• Více startovních pozic.

• Nastavitelná vzdálenost válce od lavice umožňuje pohodlné používání stroje různě vysokými uživateli.

• Madla v předu lavice slouží ke kontrole a upevnění pozice v leže.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

• Stroj je možné vybavit QR kódem, který navede zejména začínající sportovce ke správnému použití stroje

Délka: 158 cm
Šířka: 108 cm
Výška: 142 cm
Váha: 327 kg
Váha závaží: 93 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist