Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20030
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX - Veslování v sedě je vhodným řešením pro bezpečné cvičení svalových skupin zad. Sportovci při cvičení na stroji CYBEX Row ocení především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, intuitivní regulace zátěže a duální na sobě nezávislá ramena, díky kterým cvičící může trénovat ve své podstatě přirozenými pohyby. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Závaží lze regulovat standardně kličkou díky otočnému dávkovači lze dávkovat závaží po 2,5 kg. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky

Vertical row je určen pro procvičení zádových svalových skupin. Posilujete především trapézové svaly, zabrat dostanou šíjové svaly, ramenní svaly, dále procvičíte velký sval rhombický, sval deltový a široký sval zádový. Při cvičení dále zapojíte vzpřimovač páteře a samozřejmě bicepsy. Pokud pravidelně posilujete zádové svalstvo, má to pozitivní dopad na držení těla. Zpevněním zádového svalstva lze dosáhnout, mimo jiné, zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky v pohybu a zlepšeného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla, zad a páteře. Zvláště pro případ sedavé práce je důležité tyto svaly procvičovat, je to jedna z mála cest, jak lze účinně předcházet chronickým bolestem a problémům s páteří v pozdějším věku. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Rozbíhavý pohyb paží

• 6-ti pozičnímu sedátku a nastavitelné hrudní opěrce je zajištěna stabilita a minimální tření.

• Tvarované rukojeti pro správný ergonomický úchop a různé varianty cvičení.

• Protiskluzná nožní stupátka podporují správné umístění a podporu během cvičení.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

• Stroj je možné vybavit QR kódem, který navede zejména začínající sportovce ke správnému použití stroje

Délka: 174 cm
Šířka: 108 cm
Výška: 185 cm
Váha: 402 kg
Váha závaží: 120 kg
Polohovací sedák: Ano
Polohovací opěra zad: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist