Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj CYBEX Eagle - Triceps v sedě
Posilovací stroj CYBEX Eagle - Triceps v sedě
 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20080
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj CYBEX - Triceps v sedě je skvělým strojem pro procvičení tricepsových svalů. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici s maximálně komfortním a efektivním posilovacím strojem. Cvičení na stroji CYBEX Arm extension nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Posilovací stroj – triceps v sedě je určen pro cílené izolovanéprocvičení tricepsového svalu. Při správném cvičení posilujete trojhlavý sval pažní, který se skládá ze zevní strany tricepsu, vnitřní strany tricepsu a dlouhé hlavy tricepsu. Efekt cvičení na stroji IMPULSE triceps v sedě se pak projevuje zpevněním loketních vazů i kloub v lokti jako takovém.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Dostatečně velké opěradlo zajišťuje maximální pohodlí a oporu.

• Ergonomické vícepolohové rukojeti dovolují standardní a neutrální zatížení madel.

• Velký kolík, umožňuje snadnou manipulaci.

• Luxusně tvarovaný loketní polstr maximalizuje uživatelský komfort a náležité nastavení polohy.

• Volná madla pro správný úchop (rotace o 360 stupňů).

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

• Stroj je možné vybavit QR kódem, který navede zejména začínající sportovce ke správnému použití stroje

Délka: 144 cm
Šířka: 123 cm
Výška: 165 cm
Váha: 325 kg
Váha závaží: 89 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist