Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj CYBEX Eagle - Roznožování a snožování
Posilovací stroj CYBEX Eagle - Roznožování a snožování
 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20180
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX- Roznožování - snožování je skvělým strojem na procvičení čtyřhlavého stehenního svalu a hýžďových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom maximálně efektivní. Cvičení na stroji CYBEX Abductor and adductor nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Posilovací stroj roznožování/snožování je určen pro procvičení stehen a hýždí (neboli lidově procvičení zadku, či zadečku). Stroj je koncipován tak, že cvičící sedí čelem k zátěžovému sloupci, což ocení zejména ženy, kterým obrácená varianta nemusí být vždy příjemná. Efekt cvičení na tomto stroji se pak projevuje větší stabilitou, tedy i odolností, jak kolen tak i okolních vazů. Slouží tedy i jako prevence proti zraněním u většiny kolektivních sportů.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Kvalitní posilovací stroj CYBEX pro procvičení roznožování a snožování.

• Nastavitelná podpěra zad od rovné polohy do polohy v sedě pro variabilní cvičení;

• Ergonomicky tvořená polohovací páka pro rychlé a snadné nastavení sedadla.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

• Stroj je možné vybavit QR kódem, který navede zejména začínající sportovce ke správnému použití stroje

Délka: 163 cm
Šířka: 84 cm
Výška: 142 cm
Váha: 348 kg
Váha závaží: 93 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist