Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20100
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX - back extension je vhodným řešením pro bezpečné cvičení zádových svalů. Cvičení na stroji IMPULSE Back extension nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a zároveň intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Back extension je určen pro procvičení zádových svalových skupin především pak svalů v oblasti vzpřimovače páteře, zabrat dostane široký sval zádový, dále procvičíte velký sval hýžďový. Extense na záda pomáhá procvičit, posílit a zpevnit záda, tedy i držení těla, proto je vhodná pro každého sportovce, který se chystá aktivně věnovat kolektivním a kontaktním sportům. Stroj je vhodný i pro uživatele, kteří potřebují zpevnit záda ze zdravotních důvodů nebo pro lidi se sedavým zaměstnáním. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, které mohou být příčinou vzniku závažný onemocnění. Proto by mělo být cvičení na stroji back extension pravidelnou součástí kruhových tréninků a tréninkového plánu.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Možnost nastavení více výchozích poloh.

• Nastavitelný válec umožňuje pohodlnou a přesnou opěru pro záda.

• Možnost nastavení podložky pod nohy umožňuje pohodlné používání pro různě velké cvičící.

• Bederní polstr s náklonem 55° poskytuje plný rozsah pohybu.

• Dvojitá poloha pro chodidla uspokojí širokou škálu uživatelů.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

Délka: 149 cm
Šířka: 102 cm
Výška: 142 cm
Váha: 376 kg
Váha závaží: 139 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist