Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20090
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX- Břicho je vhodnou volbou pro bezpečné cvičení břišních svalů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici s posilovacím strojem, který nabídne maximální komfort a efektivitu během tréninku. Cvičení na stroji CYBEX Abdominal nese především výhodu v podobě minimální zátěže na ostatní svalové skupiny a zároveň s tím i jistotu, že cvik provádíte správně a šetrně k vašemu tělu. Mezi další plusy lze započítat intuitivní regulaci zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

CABEX břicho je určen pro procvičení břišních svalových skupin především pak dostane zabrat přímý sval břišní a zevní šikmý sval. Tento způsob tréninku břišních svalů je ideální pro ty, kteří potřebují zformovat postavu a zároveň potřebují začít se strojem, u kterého mohou svůj pohyb kontrolovat. Posílení břišního svalstva nemá ani zdaleka pouze estetický efekt! Zpevněné břišní svalstvo napomáhá celkovému držení těla, tím pádem i prevenci proti bolesti různých tělesných partií. CYBEX Abdominal je vhodné zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Nový design madel umožňuje izolované procvičení břišních svalů při stabilizaci ostatních částí těla.

• Dostatečné velké opěradlo zajišťuje maximální pohodlí a oporu.

• Ergonomické vícepolohové rukojeti dovolují standardní a neutrální zatížení madel.

• 6 pozic sedátka vyhovující širokému spektru uživatelů.

• Velký kolík, umožňuje snadnou manipulaci.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

• Stroj je možné vybavit QR kódem, který navede zejména začínající sportovce ke správnému použití stroje

Délka: 146 cm
Šířka: 101 cm
Výška: 142 cm
Váha: 293 kg
Váha závaží: 93 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist