Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 20070
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX - Arm curl je určena pro bezpečné cvičení a procvičení bicepsových svalů. Stroj je založen na principu přitahování závaží a je velice bezpečný během provozu. Cvičení na stroji CYBEX Arm curl nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Posilovací stroj je určen procvičení bicepsových svalů. Jedná se o izolovaný cvik, který není určený na objem. Cvik je provozován ve zkrácené poloze, a proto je vhodné zařadit cvik ke konci sérií, kde s bicepsovými cviky pracujete.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
• Biomechanicky upravený design pro cvičení s otočnými rukojeťmi.

• Dostatečně velké opěradlo zajišťuje maximální pohodlí a oporu.

• Ergonomické vícepolohové rukojeti dovolují standardní a neutrální zatížení madel.

• Velký kolík, umožňuje snadnou manipulaci.

Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

Délka: 115 cm
Šířka: 153 cm
Výška: 153 cm
Váha: 358 kg
Váha závaží: 111 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist