Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj CYBEX - Chest Press/tlaky na prsa
Posilovací stroj CYBEX - Chest Press/tlaky na prsa
se sedákem
Výrobce CYBEX
Kód zboží 21400
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

Série profesionálních posilovacích a kardio strojů TOTAL ACCESS jsou akreditovanými produkty pro zdravotně postižené jedince s omezenými možnostmi pohybu.

Inclusive Fitness - CYBEX přichází se silovými a kardio posilovacími stroji pro populaci, která byla do této doby absolutně přehlížena. CYBEX navrhnul tyto profesionální posilovací stroje pod drobnohledem Inclusive Fitness Initiative (IFI) k dodržení veškerých standartů a striktních technických kritérií. V tomto ohledu nabízí firma CYBEX profesionální posilovací stroje pro rozsáhlou skupinu uživatelů bez omezení věku nebo schopností k dokonalému a především efektnímu uspokojení jejich specifických potřeb a požadavků.

Společným úsilím firmy CYBEX se sportovní organizací Inclusive Fitness Initiative vznikly tyto stroje ve Velké Británii. Testování strojů se zhostili přímo atleti s fyzickým handicapem, podle kterých byly vyhodnoceny parametry těchto profesionálních posilovacích strojů. CYBEX rozumí veškerým potřebám lidí s omezenými jak fyzickými, tak psychickými možnostmi, tímto se stává tato série vhodná pro klasická fitcentra, kde nalezne útočiště opravdu každý. CYBEX se nyní stal jediným výrobcem s akreditací od sportovní organizace Inclusive Fitness Initiative.
Více zde

Technická data
• Lavice s jednoduchým posuvem pro snadný přístup vozíčkářů do stroje a jednoruční polohování sedáku pro uživatele s omezeným pohybem.

• Nastavitelná výška počátečního pohybu madel pro uživatele s omezenou pohyblivostí ramen.

• 10° úhel opěry zad dovoluje vozíčkářům lepší zapření při zvedání větších vah.

• Přístupný zátěžový sloupec pro nastavení hmotnosti závaží ze sedavé pozice.

• Zátěžový sloupec s nízkou počáteční hmotností pro nezkušené nebo starší uživatele, opatřený otočným šroubem k pokročilejšímu nastavení váhy po 2,5 kg.

• Výběr ze dvou úchopů pro menší uživatele, vozíčkáře a uživatele s poruchou rovnováhy.

Délka: 157 cm
Šířka: 122 cm
Výška: 175 cm
Váha: 252 kg
Držák na lahev: Ano
Váha závaží: 138 kg
Polohovací sedák: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist