Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Posilovací stroj břicho laterální flexe IMPULSE Torso rotation - rotana 68 kg
Posilovací stroj břicho laterální flexe IMPULSE Torso rotation - rotana 68 kg
posilovaci stroj Torso rotation impulse it9318 zatezovy sloupec posilovaci stroj Torso rotation impulse it9318 sedak posilovaci stroj Torso rotation impulse it9318 rameno posilovaci stroj Torso rotation impulse it9318 cviky
Výrobce IMPULSEFITNESS
Kód zboží IT9318
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Posilovací stroj IMPULSE - břicho laterální flexe je vhodnou volbou pro bezpečné cvičení svalových skupin břišních svalů. Stroj je navržen tak, aby zvládl pracovat na malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni komerčního fitness. Pohodlí zaručuje především kvalitní polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Torso rotation nese především výhodu v podobě minimální zátěže na ostatní svalové skupiny a zároveň s tím i jistotu, že cvik provádíte správně a šetrně k vašemu tělu. Mezi další plusy lze započítat intuitivní regulaci zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci a samozřejmostí je i snadné polohování sedáku. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Díky tomu se stroje nepoškrábají tak snadno a nepodléhají korozi. Produkt spadá do kategorie posilovací stroje na cihličky.

Torso rotation je určen pro procvičení břišních svalových skupin především pak šikmých břišních svalů (svaly boční) a vzpřimovačů, zabrat dostane především povrchový šikmý sval břišní, dále procvičíte přední sval pilovitý, zevní šikmý sval břišní a široký sval zádový. Při cvičení dále zapojíte hlavní břišní sval, který se nazývá přímý sval břišní. Cvičením zpevníte a zformujete postavu a zeštíhlíte pas. Pohyb na stroji máte plně pod kontrolou. Tento způsob tréninku břišních svalů je ideální pro ty, kteří potřebují zformovat postavu a zároveň potřebují začít se strojem, u kterého mohou svůj pohyb kontrolovat. Posílení břišního svalstva nemá ani zdaleka pouze estetický efekt! Zpevněné břišní svalstvo napomáhá správnému držení těla, což je důležité jako prevence nejrůznějších chronických problémů. IMPULSE Torso rotation je vhodné zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Ať už je vaším cílem posilovna, fitness centrum, health club, nebo klubová posilovna, série IT je řešením. Ideálně také vyhoví potřebám menší posilovny v rámci hotelů a penzionů. Obsahuje 50 strojů, které můžete různě kombinovat a sestavit tak posilovnu přesně dle vašich představ a ke spokojenosti vašich zákazníků. Snadno sestavíte optimální kombinaci pro kruhový trénink, od posilovacích strojů na nohy, přes stroje na posilování břicha až po posilovací stroje na ruce. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická data
• Pro procvičení břišních, především bočních svalů
• Dostatečné velké sedátko zajišťuje pohodlí
• Stroj pomocí páček snadno přizpůsobíte své postavě
• Posilovací stroj na cihličky
• Téměř bezúdržbový provoz
• Série obsahuje 50 strojů, ideální pro výběr při realizaci posilovny

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 118 cm
Šířka: 121 cm
Výška: 148,5 cm
Váha: 247 kg
Váha závaží: 68 kg
Polohovací sedák: Ano
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist